زیبایی و سلامتاستایل

آیا کفش پاشنه بلند در افزایش اعتماد به نفس تاثیر دارد؟

کفش پاشنه بلند در افزایش اعتماد به نفس: شاید درباره نقش عطر یا ساعت در اعتماد به نفس زیاد شنیده باشید، اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اطمینان شما به خودتان است! حتما همه ما دوست داریم فرد با اعتماد به نفسی باشیم ، واقعا مگر با اعتماد به نفس‌ ها چگونه دیده می شوند؟ با مد روز از بخش زیبایی و سلامت از سری مطالب مد و استایل مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

تاثیر کفش پاشنه بلند در افزایش اعتماد به نفس

موضوعات بسیاری در بالابردن اعتماد به نفس افراد تاثیرگذار است و شاید مهم‌ترین آنها به نوع تربیت ، سیستم آموزشی، جایگاه اجتماعی و حتی قدرت اقتصادی افراد بازگردد که بسیاری از آنها اگر امروز بخواهیم شروع کنیم ممکن است در اختیار ما نباشد اما آنچه ما می‌توانیم در تغییر میزان اعتمادبه‌نفس برایش نقش آفرینی کنیم تمرین برای داشتن شهامت دیده‌شدن است.

قطعا ظاهر مناسب در بالابردن اعتماد به نفس تاثیر به‌سزایی دارد، شاید درباره حضور عطر یا ساعت در این‌باره زیاد شنیده باشید اما اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اعتماد به نفس است!

کفش قطعا تمام شخصیت‌ ما را شکل‌ نمی‌دهد اما بیش از آنکه خودمان باور کنیم روی شخصیت ما تاثیر گذار است.
کفش نه تنها می تواند به راه رفتن ما استحکام بخشد بلکه حتی در نوع نشستن ما نقش‌آفرین است.

کفش پاشنه بلند در افزایش اعتماد به نفس-1

شما وقتی کفش مناسب، شکیل و در عین حال راحتی به پا داشته باشید قدم‌های بهتر و استوارتری برمی‌دارید که به شما جلوه یک فرد با اعتماد به نفس را می دهد … انگار که می داند در مسیر درستی قدم بر می دارید و از راه خود چی می خواهید!
در زمان نشستن نیز اگر کفش‌هایتان را دوست داشته باشید با آسودگی به صندلی یا مبل تکه خواهید داشت و حتی جرات خواهید کرد بدون نگرانی از دیده شدن کفش‌هایتان، پا بر روی پا بیاندازید!

مزایای کفش لژدار زنانه

کفش لژدار محکم‌تر و راحت‌تر از کفش پاشنه بلند معمولی است، زیرا سطح تماس بیشتری را با زمین برقرار می‌کند و به راه رفتن آسان و حفظ تعادل فرد کمک می‌کند.

همیشه به یاد داشته باشید کفش می‌تواند کم و کاستی‌های زیادی را برطرف کند.

کفش پاشنه بلند در افزایش اعتماد به نفس-2

اگر کوتاه بودن قد بر روی اعتماد به نفس‌تان تاثیر منفی گذاشته است اینجا هم کفش‌ها می توانند کمی به شما کمک کنند ، کفش‌هایی با لژ یا پاشنه مناسب انتخاب کنید به ویژه در مواجهه‌ی ایستاده در خود قدرت بیشتری احساس خواهید کرد!
هر چند در نهایت این درون زیبای شماست که باید جرات کنید آن را در معرض دید قرار دهید اما کفش پاشنه بلند به شما کمک می کنند تا حس بهتری از دیده شدن مثبت داشته باشید.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا