فرهنگ و هنر

پارک مین یونگ بازیگر نقش پرنسس لاهی سریال جومونگ 3 در 38 سالگی اش+عکس

بیوگرافی پارک مین یونگ: پارک مین یونگ به کره‌ای 박민영؛ متولد ۴ مارس ۱۹۸۶ و بازیگر اهل کره جنوبی است. او به خاطر بازی در درام تاریخی رسوایی سونگ کیون کوان به شهرت رسید و از آن پس در مجموعه‌های تلویزیونی شکارچی شهر (۲۰۱۱)، افتخار جین (۲۰۱۱)، دکتر جین (۲۰۱۲)، یک برگ نو (۲۰۱۴)، هیلر (۲۰۱۴–۲۰۱۵)، به یادآور (۲۰۱۵–۲۰۱۶)، ملکه هفت روزه (۲۰۱۷)، منشی کیم چشه؟ (۲۰۱۸)، زندگی خصوصی او (۲۰۱۹)، وقتی هوا خوبه (۲۰۲۰)، پیش‌بینی عشق و آب‌وهوا (۲۰۲۲) و عشق قراردادی (۲۰۲۲) ایفای نقش کرده‌است.

در ادامه این مطلب در بخش فرهنگ و هنر در مجله اینترنتی اهل فان تازه ترین عکس ها و بیوگرافی پارک مین یونگ را مرور خواهید کرد.

بیوگرافی پارک مین یونگ 3

بیوگرافی پارک مین یونگ

پارک مین یانگ (Park Min-young) روز ۴ مارس ۱۹۸۶(۱۳ اسفند ۱۳۶۴) در یک خانواده ساده و سنتی کره ای پیرو دین مسیحیت (کاتولیک) بدنیا آمد. به گفته خودش کودکی او معمولاً بی نظیر بوده و زندگی خوبی با خانواده اش داشته‌است. از زمان کودکی علاقه به فیلم‌ها و بازیگری داشته‌است.

او در مصاحبهٔ خود با Sports Chosun درسال ۲۰۱۳ اعتراف کرده‌است که در دبستان خودش را به اندازه کافی زیبا نمی‌دانسته‌است و از آنجا که دوست داشته یک بازیگر شود، می‌خواست بی نقص به نظر برسد.

وقتی مادرش این موضوع را احساس کرده‌است، در مورد یک جراحی احتمالی با او صحبت کرده که مین یانگ کوچک نیز با آن موافقت کرده‌است او در ادامه صحبت‌های خود در این مصاحبه عنوان کرده که عمل او تنها عمل پلک چشم بوده‌است که یک عمل رایج درکشور کره به‌شمار می‌رود و عمل بینی اش به خاطر انحراف آن بوده و یه عمل پزشکی محسوب می‌شود که هر دو را زمانی که دبیرستانی بوده انجام داده‌است؛ او در مصاحبه خود تنها یک عکس از قبل عمل خود نشان داده‌است و مابقی عکس‌هایی که منتشر شده‌اند توسط مین یانگ و کمپانی اش (Namoo Actors) تأیید نشده‌است.

بیوگرافی پارک مین یونگ 2

زندگی عاشقانه

اولین موردی که وجود داشته؛ قرار گذاشتنش با لی مین هو (بازیگر و همبازیش درسریال شکارچی شهر) بوده. او و لی مین هو بعد از سریال «شکارچی شهر» با هم شروع به قرار گذاشتن کردن. اگرچه اونا مدتی بعد بهم زدن ولی هیچ کدوم به جز بیانیه‌های کمپانی هاشون دربارهٔ علت جداشدن شون چیزی نگفتن اونا دقیقاً قبل از مراسم اهدای جوایز با هم بهم زدن دلیل اصلی این که اونا جدا شدن این بود که اونا خیلی معروف بودن تا زمان‌های خصوصی شون مدیریت کنن.

همچنین شایعه شده بود که با همکارانش، پارک سئو جون و سونگ جونگ کی رابطه دارد، اما او این موضوع را رد کرده‌است. در حال حاضر او با کسی قرار نمیذاره چون برنامه کاری شلوغی دارد. او دوست دارد که عمیقاً عاشق شود و سپس ازدواج کند. صداقت و مسئول بودن همسر مورد علاقه اش براش مهم است، و باید ظاهر زیبایی توأم با تواضع و شوخ‌طبعی داشته باشه که تا به حال پیدا نکرده‌است.

بیوگرافی پارک مین یونگ 1

تحصیلات

پارک مین یانگ مقطع دبیرستان در طرح مبادله دانش آموز راهی کشور آمریکا شد، او می‌گوید این فرصت عالی برای من جهت آشنایی با فرهنگ این کشور و زبان انگلیسی بود. اگرچه این سفر ترسناک بود، اما او تصمیم داشت از هر موقعیت دیگری در زندگی خود به دنبال مثبتش باشد و گفته که این و فرصت بزرگ برای رشد او به عنوان یک فرد می‌دانسته.

وقتی تحصیلات دبیرستانی خود را به پایان رساند و زمان تصمیم‌گیری برای انتخاب جریان دانشکده بود این مسیر را برای کل آینده او تعیین می‌کرد، پس تحصیلات تئاتر را انتخاب کرد و در فوریه ۲۰۱۳ از دانشگاه Dongguk(دونگوک) در سئول در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد.

عکس های شخصی پارک مین یونگ

بیوگرافی پارک مین یونگ 4

بیوگرافی پارک مین یونگ 5

بیوگرافی پارک مین یونگ 6

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا