فرهنگ و هنر

وضعیت سلامتی زهره حمیدی بعد از بیماری سرطان و شیمی درمانی+ عکس

وضعیت سلامتی زهره حمیدی: مدتی پیش بود که با انتشار خبر بیماری سرطان زهره حمیدی، دوست داران این بازیگر توانمند نگران حال وی شدند و از طریق صفحه رسمی این بازیگر جویای احوالش شدند و حالا بعد از گذشت چندین ماه از انتشار آن خبر، زهره حمیدی در مصاحبه ای از وضعیت فعلی اش گفت که در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان خواهید خواند. با مجله اهل فان همراه باشید.

وضعیت سلامتی زهره حمیدی

این بازیگر درباره آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از سپری کردن دوران شیمی‌درمانی گفت:

خدا را شکر خیلی نسبت به گذشته بهترم اما همچنان درمانم ادامه دارد. دو ماه است که مراحل شیمی درمانی به پایان رسیده ولی قرص‌هایی که استفاده می‌کنم بدتر از شیمی درمانی است و حالم را بد می‌کند اما چاره‌ای نیست. 6 ماه باید این داروها را مصرف کنم، دو ماه گذشته و باید تا چهار ماه آینده این قرص‌ها را مصرف کنم تا ان‌شاءالله به لطف خداوند بهبودی کاملم را به دست بیاورم.

وضعیت سلامتی زهره حمیدی 1

وضعیت سلامتی زهره حمیدی

خدا را شکر به دلیل اینکه غده با شیمی‌درمانی رفع شده دیگر نیازی به عمل پانکراس ندارم و از این بابت خیلی خوشحالم و خبر خوبی برایم بود که دیگر احتیاجی به جراحی ندارم. من مردم عزیزم را خیلی دوست دارم و بسیار تشکر می‌کنم چون خیلی به من لطف دارند و در این مدت برایم بسیار دعا کردند و من دیدم که دعای جمعی واقعاً برایم تاثیر تاثیر داشت. از شما هم ممنونم که به یاد من هستید. خیلی امیدوارم که بزودی سلامتی کاملم را بدست خواهم آورد؛ البته با دعای مردم و لطف خداوند.

وضعیت سلامتی زهره حمیدی 2

وضعیت سلامتی زهره حمیدی و شرایط کاری‌اش:

متاسفانه شرایطم به گونه‌ای نیست که بتوانم کار کنم چون قرص‌هایی که مصرف می کنم شرایط را برایم سخت می‌کند و توان کار کردن ندارم. اتفاقاً پیشنهادهای بسیاری به من می‌شود اما فعلاً نمی‌توانم تا ان‌شاءالله درمانم تمام شود، آن وقت است که دیگر مرتب کار خواهم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا