فرهنگ و هنر

همسر جوان شاهین صمدپور مجری جنجالی شوک و اختلاف سنی زیادشون!+ عکس

همسر جوان شاهین صمدپور: شاهین صمدپور مجری و کارگردان مستند جنجالی شوک که هر روز در صفحه خود استوری هایی مربوط به اخبار، مشکلات مردم، کودک آزاری ها و… را منتشر می کند، به تازگی صفحه خود را با استوری های متفاوتی به روز کرد و در فضای مجازی پاسخ نامزدش را داد. در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان تصاویر و  استوری های نامزد شاهین صمد پور درباره او را مشاهده می کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

همسر جوان شاهین صمدپور

نامزد شاهین صمد پور، الناز نادری در صفحه خود به سوال مخاطبینش درباره سن و سال، اخلاق و…شاهین صمدپور پاسخ داده که با واکنش آقای گزارشگر همراه بود.

الناز نادری در پاسخ به سوالات دنبال کنندگانش سن و سال خود را لو داد و عنوان نمود که متولد مرداد سال 1374 بوده و با شاهین صمد پور اختلاف سنی 14 ساله دارد و این اختلاف سنی به دلیل تلاش هر دو برای نزدیک شدن به روحیات یکدیگر مشکل ساز نبوده است.

نامزد آقای خبرنگار که به قول خودش هیچ عمل زیبایی جز کامپوزیت دندان انجام نداده است، دست به افشاگری در مورد اخلاق پنهانی شاهین زد و عنوان کرد که گاهی با خودش حرف می زند!

همسر جوان شاهین صمدپور 2

همسر جوان شاهین صمدپور: آشنایی شاهین صمدپور و همسرش

او از طریق خواهرش که همکار شاهین صمدپور بود، با او آشنا شده و می گوید شاهین گرچه مردی مهربان و دغدغه مند است اما نقاط ضعفی نیز داشته و گاهی چون کودک نیازمند مراقبت است.

الناز نادری رابطه خوبی با مادر همسرش دارد و می گوید مادر شاهین بیشتر از او طرفداری کرده و به شاهین سفارش می کند که در صفحه اش مطالبی در مورد احترام به همسر را بگذارد چرا که بیشتر آقایان ایرانی به قدر کافی مادرپرست هستند!

همسر جوان شاهین صمدپور 3

بیوگرافی الناز نادری همسر جوان شاهین صمدپور

شاهین صمدپور و الناز نادری همسر شاهین صمد پور متولد 1374است، الناز نادری فوق لیسانس روانشناسی داشته و مترجم زبان انگلیسی است. شاهین صمدپور کارگردان و گزارشگر و مجری تلویزیون و مستند ساز فارغ التحصیل لیسانس تکنولوژی آموزشی بوده که بصورت جدی فعالیت هنری خود را از 10 سالگی شروع کرد و در 11 سالگی جایزه بهترین بازیگر تئاتر کشور را بدست آورد.

او سپس دستیار کارگردان و مجری شد و حالا مستندساز و خبرنگار مستقل می باشد. صمدپور همانطور که خود اعلام نموده فرزند طلاق است، تک فرزند خانواده بود که در 5 سالگی پدر و مادرش به دلیل اعتیاد پدر از هم طلاق گرفتند. مادرش کارمند اتاق بازرگانی و پدرش صاحب شرکت تعمیرگاهی بود.

 

همسر جوان شاهین صمدپور 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا