سبک زندگیرابطه و ازدواج

معیار زیبایی و نقطه جذاب چهره زنان در ذهن مردان چیست؟

نقطه جذاب چهره زنان از نظر مردان: زیبایی تعریف های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می کند. بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند. آیا می دانید معیار زیبایی از نظر مردان چیست و نقطه جذاب چهره زنان از نظر مردان کدام است . مطلب امروز بخش سبک زندگی از سری مطالب رابطه و اردواج مجله خبری اهل فان را مطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب برسید.

این مطلب هم جالبه: در این ساعات از روز غذا بخورید تا ۲ برابر لاغر شوید!

چهره های ساده و بدون چربی

جذاب ترین ویژگی زنان از نظر مردان سادگی صورت آن ها است. این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع ۱۶۹ مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره ی زنان را به طور تصادفی در صفحه ی نمایش نشان دادند و از مردان خواستند به این چهره ها نمره دهند .

نقطه جذاب چهره زنان از نظر مردان- چهره بدون چربی

جذاب ترین زنان از نظر مردان، این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره های بدون چربی تمایل بیشتری دارند. زیرا صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند .

جذاب ترین زنان از نظر مردان، مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می تواند بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

زنان خوش اندام

جذاب ترین زنان از نظر مردان، بر خلاف تصورات برخی؛ مردان زنان لاغر را نمی پسندند بلکه مردان شیفته انحناء، پیچ و خمها و قوسهای ظریف اندام زنان میباشند.

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زیاد در مردان: ۳ خطر جدی رابطه جنسی زیاد در مردان که نمی دانستید!

زنان با پوست سبزه

مردان پوست تیره و سبزه را بیشتر از پوست رنگ پریده و سفید می پسندند و از نظر جنسی آن را جذاب می دانند.

نقطه جذاب چهره زنان از نظر مردان-زنان جوان

زنان جوان

جذاب ترین زنان از نظر مردان، مردان ترجیح می دهند با زنی باشند که سنش ۲ سال کمتر از آنان باشد. هر اندازه سن مردان افزایش می یابد همسر (جفت) جوانتر و کم سن و سالتر را ترجیح میدهند!

صورت هایی شبیه والدین

جذاب ترین زنان از نظر مردان، اغلب ما جذب صورت هایی می شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آنها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

آراستگی ظاهری

اگر می خواهید از دید مردان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید. زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن ها را بیشتر از چهره تان جذب می کند. بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ ها شاداب و طرح ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا تر به نظر برسید.

آرایش ملایم

جذاب ترین زنان از نظر مردان، مردان همیشه زنانی را دوست دارند که چهره طبیعی دارند و آرایش کمی می کنند. پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

نقطه جذاب چهره زنان از نظر مردان-زنان خنده رو

خنده روبودن

جذاب ترین زنان از نظر مردان، زنان محبوب، خنده رو هستند زیرا همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است.

چهره های معمولی

بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره های معمولی با ویژگی های متوسط جذاب تر از صورت های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن های مختلف هستند.

چهره های آشنا

جذاب ترین زنان از نظر مردان، همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره ای برای مردان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره ای خوب را برایشان تداعی کنند. این چهره ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.

برایتان جالب خواهد بود:

9 خواسته پنهانی زنان در رابطه جنسی که باید بدانید!

نشانه های همسر خوب: 8 نشانه مهم که نشان می دهد همسر و شریک زندگی خوبی دارید!

فواید آغوش گرفتن: با بغل کردن، این ۱۰ اتفاق در بدن تان رخ می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا