فرهنگ و هنر

مژگان کراش بچه مهندس از کودکی تا بزرگسالی+ بازیگران نقش مومو چه شکلی شدن؟

مژگان کراش بچه مهندس: داستان این مجموعه در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی پسری به اسم جواد جوادی مطرح می شود و زندگی پسری را تصویر می کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می شود. جواد به یکی از دختران پرورشگاه بنام مژگان علاقمند می شود و این علاقه یکی از محورهای داستان می گردد؛ و آن را به سرپرستی خانم آقای عباسی می سپارند و جواد سعی می کند تا به او برسد و او را برگرداند. با معرفی هنرمندان از بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

در ادامه به معرفی بازیگرانی که نقش مژگان عباسی یا مومو را در تمامی فصل های سریال بچه مهندس بازی کرده اند می پردازیم.

مژگان کراش بچه مهندس 3

بازیگر نقش جوانی مژگان در بچه مهندس 3

حدیث چهره پرداز متولد 30 شهریور 1366 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی بود در مقطع لیسانس است و با تئاتر شروع کرده و حالا بازیگر سینما و تلویزیون است. حدیث چهره پرداز در فصل سوم سریال بچه مهندس 3 نقش جوانی و سن 20 به بالای مومو یا مژگان را بازی میکند.

مژگان کراش بچه مهندس 6

بازیگر نقش نوجوانی مژگان در بچه مهندس 2

عسل مردی و مهتاب جامـی دو بازیگری بودند که نقش مژگان را در نوجوانی بازی کردند. عسل متولد 27 تیر 1383 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

خانوم مردی فعالیت خود را با حمایت خانواده از سال 1392 وقتی 9 ساله بود با تئاتر خون و گل سرخ شروع کرد ، او در فراخوان جذب بازیگری این نمایش بعد از تست قبول شد. بهزاد فراهانی کارگردان خون و گل سرخ از وی تست گرفته است. عسل مردی در زمستان سال 97 به تلویزیون بازگشت، او در نقش نوجوانی مژگان (مومو) در سریال بچه مهندس 2 ایفای نقش می کند.او در این سریال با مانی رحمانی همبازی است.

مژگان کراش بچه مهندس 2

مهتاب جامی بازیگر نقش مژگان در فصل دوم بچه مهندس

مهتاب جامی متولد 19 مهر 1374 در زاهدان ، بازیگر سینما و تلویزون ایران است. او دانشجوی لیسانس رشته بازیگری تئاتر دانشگاه آزاد واحد هنر و معماری می باشد و از تئاتر شروع کرد و حالا سودای دیده شدن و موفقیت در در این حرفه را در سر دارد.

شاید یکی از مهمترین فعالیت خانم جامی در عرصه هنری بازی در سریال بچه مهندس 2 می باشد ، او در این سریال در نقش جوانی مژگان (مومو) نامزد جواد جوادی ایفای نقش می کند.

مژگان کراش بچه مهندس 4

نیوشا علیپور بازیگر نقش مژگان در فصل اول بچه مهندس

نیوشا علیپور متولد 20 تیر 1390 در زنجان، بازیگر است. در سال 96 با پیشنهاد مربی بازیگری خود در فراخوان تست بازیگری سریال جدید علی غفاری حاضر شد و از بین 500 بچه برای بازی در نقش مژگان یا همان مومو در بچه مهندس انتخاب شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =

دکمه بازگشت به بالا