سرگرمیمعمای تصویری

آیا می توانید بگویید کدام شخص احتمال زنده ماندنش بیشتر است؟

معمای زنده ماندن را حل کنید. اگر فکر می کنید باهوش هستید تست امروز را از دست ندهید! کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

 مجله سرگرمی اهل فان با یک معمای تصویری جدید با شماست. سپری کردن اوقات فراغت با بازی های فکری و سوالات هوش تصویری بسیار لذت بخش است.

این تستم خیلی خفنه: فقط یک چشم کنجکاو می تواند 6 اشتباه را پیدا کند!

اینم ببین: یک نکته عجیب و خنده دار در تصویر وجود دارد که فقط نابغه ها می فهمند!

 

معماها و سوالات تصویری در کنار جنبه سرگرم کنندگی، تمرین خوبی برای مغز شما به شمار می روند. مجله سرگرمی اهل فان به صورت مستمر و منظم، با جدیدترین و به روزترین مطالب سرگرمی با شماست.

تصویر معمای زنده ماندن

معمای زنده ماندن

با انجام منظم بازی های فکری دقت وتمرکز شما افزایش پیدا می کند و در بلند مدت متوجه خواهید شد که جزئی نگر شده و بهتر می توانید جزئیات را شناسایی کنید. درمعمای زنده ماندن مجله سرگرمی اهل فان شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه فردی که ممکن است از بحران نجات پیدا کند را شناسایی کنید.

حتما ببینید: تست هوش شمش طلا را فقط نابغه ها می فهمند!

برای دیدن پاسخ معمای زنده ماندن به پایین صفحه بروید:

.

ببینید: اگر چشمان عقابی دارید، بگویید چه اشتباهی در درمانگاه وجود دارد؟

.

.

.

.

پاسخ معمای زنده ماندن

پاسخ معمای زنده ماندن

شما باید بتوانید از زمان خود به خوبی استفاده کنید. شرط ارائه پاسخ صحیح به این آزمون ها، استفاده حداکثری از توانائیهای شناختی شما می باشد.

اکنون حتما پاسخ را پیدا کرده اید. در توضیحات معمای زنده ماندن نوشته شده است که فرد سمت راست در دریایی بیکران گیر افتاده است. لذا احتمال مرگ او بخاطر گرما و تشنگی و گرسنگی و حتی حمله آبزیان شکارچی همچون کوسه و … زیاد است. اما در تصویر دوم اشاره شده که فرد برای بازدید از آتشفشان، به کوهستان رفته است. تخته سنگ هایی در تصویر دیده می شود و فرد می تواند با عبور از آنها می تواند خود را به فضایی برساند که مواد مذاب وجود ندارد. لذا احتمال مرگ فرد سمت چپ کمتر است.

خیلی جالبه: تست هوش همسر قاتل کدام است؟ بسیار عجیب است!

فواید معماها:

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

در میان شناخته‌شده‌ترین انواع آزمون‌ها، تست‌هایی هستند که برای یافتن راه‌حل صحیح به تمرین تخیل بصری نیاز دارند، یا نیاز به شناسایی تصویری در عکس دیگر یا تصویری مشابه دارند. مانند آن چه در بالا مشاهده کردید.

امیدواریم از تست خوشتان آمده باشد. نظرات خود را حتما با وب سایت اهل فان به اشتراک بگذارید!

لینک های مرتبط:

تست هوش زن پولدار: کدامیک وضع مالی خوبی دارد؟!

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا