سرگرمیتست بینایی

محک بینایی: راکن کجا مخفی شده؟

محک بینایی با یافتن راکن مخفی: راکن مخفی شده در حالی که تصمیم دارد غذای خود را در اولین فرصت سرقت کند. در این تصویر شما یک راکن را مشاهده می کنید را در یک تصویر شلوغ مخفی شده است می توانید آن را پیدا کنید؟

این تصاویر به خوبی می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را به چالش بکشند. در محک بینایی با یافتن راکن مخفی شده شما می توانید قدرت بینایی خود را محک بزنید.

محک بینایی با یافتن راکن مخفی

در این آزمون شما باید راکن را در یک تصویر شلوغ بیابید! برای حل این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید!

محک بینایی با یافتن راکن مخفی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ محک بینایی با یافتن راکن مخفی

آیا شما توانستید این راکن را شناسایی کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید! فرصت اول شما به پایان رسید. از شانس دوم خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ محک بینایی با یافتن راکن مخفی: راکن را داخل یک تصویر شلوغ برایتان علامت زده ایم.

محک بینایی با یافتن راکن مخفی-2

امیدوارم از آزمون تست بینایی یافتن راکون استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا