فرهنگ و هنر

فصل سوم برنامه مهمونی ایرج طهماسب + زمان پخش

فصل سوم برنامه مهمونی: خبرهای غیررسمی فراوانی از بازگشت ایرج طهماسب به تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده بود، ایرج طهماسب طی هفته‌های گذشته جلساتش را با مدیران صدا و سیما برگزار و بعد از توافقات، موافقتش را برای بازگشت به این سازمان اعلام کرده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان زمان پخش فصل سوم برنامه مهمونی را اعلام خواهیم کرد. با مجله اهل فان همراه باشید.

فصل سوم برنامه مهمونی

ایرج طهماسب کارگردان و مجری معروف برنامه‌های کودک بعد از 5 سال دوری از تلویزیون با فصل سوم برنامه مهمانی به صدا و سیما بازگشت. برنامه ایرج طماسب قرار است در 9 قسمت از شبکه نسیم پخش شود.

فصل سوم برنامه مهمونی ترکیبی خواهد بود و عروسک‌های قبلی و جدید برنامه های ایرج طهماسب در آن حضوردارند اما «کلاه قرمزی» و «پسر خاله» با توجه به عدم حضور حمید جبلی در این مجموعه نخواهند بود. تمامی صداپیشگان «مهمونی» در فصل سوم حضور خواهند داشت و تمرینات فصل تازه این برنامه آغاز شده است.

فصل سوم برنامه مهمونی 1

مختصر بیوگرافی ایرج طهماسب

ایرج طهماسب کارگردان و مجری معروف برنامه‌های کودک تلویزیون متولد 30 اردیبهشت 1338 در تهران است که بازیگری، کارگردانی و نویسندگی آثاری همچون مهمونی، کلاه‌قرمزی و پسرخاله، یکی بود یکی نبود، دختر شیرینی‌فروش، کلاه‌قرمزی و سروناز، زیر درخت هلو، عینک دودی و کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه را در کارنامهٔ هنری‌اش دارد.

برایتان جالب خواهد بود:

تلخ‌ترین عکس تاریخ ژاپن و ماجرایی که شما را تکان می دهد!

زن اول و دوم معین خواننده ایرانی از اسپانیایی تا ایرانی+ خبر بازگشت به ایران!

بهرام شاه محمدلو آقای حکایتی در 73 سالگی کنار همسرش که مثل پسته خندانه+ بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا