فرهنگ و هنر

عکس های مسحور کننده دختر ایرانی که سرمربی سپاهان را مسلمان کرد!+ عکس ها

مسلمان شدن سرمربی سپاهان: به تازگی اخباری در مورد مسلمان شدن مورایس سرمربی سپاهان منتشر و سوژه رسانه ها شده است، بر اساس این اخبار تغییر دین ژوزه مورایس پرتغالی، به دلیل ازدواج با شیدا مقصودلو بازیگر سینمای کشورمان اتفاق افتاده، به نظر می رسد این تنها دلیل برای مسلمان شدن ژوزه مورایس نیست بلکه علت دیگری وجود دارد که در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان به آن پرداخته ایم. با مجله اهل فان همراه باشید.

مسلمان شدن سرمربی سپاهان

به گزارش ایسنا ژوزه مورایس چندی پیش به باشگاه سپاهان مراجعه کرده و می‌گوید: «من می‌خواهم مسلمان شوم. باید از کجا شروع کنم؟»

شیدا+مقصودلو

علت مسلمان شدن ژوزه مورایس

گفته می‌شود دلیل تغییر دین سرمربی سپاهان مسائل شرعی ازدواج او با همسر ایرانی‌اش نیست بلکه آقای مربی قبل از آمدن به ایران در یک سانحه رانندگی دچار وضعیتی شبیه کما می‌شود و پس از بهبود، نوع نگاه وی به زندگی به کلی تغییر کرده و تصمیم به مسلمان شدن میگیرد.

مسلمان شدن سرمربی سپاهان 4

ازدواج با شیدا مقصودلو

در دی ماه 1402 خبرهایی مبنی بر ازدواج ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو بازیگر منتشر شد، خانم بازیگر برای جلوگیری از ایجاد حواشی، از انتشار کامل تمامی تصاویر موجود از عروسیش خودداری کرده است. سرمربی تیم سپاهان 32 سال از همسر ایرانی خود بزرگتر است.

تصاویر همسر ایرانی سرمربی سپاهان

مسلمان شدن سرمربی سپاهان 2

مسلمان شدن سرمربی سپاهان 3

مسلمان شدن سرمربی سپاهان 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

دکمه بازگشت به بالا