فرهنگ و هنر

عکس عروسی امیر جعفری در کنار همسر زیبا و جوانش+ عکس

عکس عروسی امیر جعفری: تصویری از عروسی امیر جعفری و ریما رامین فر در فضای مجازی منتشر شده است.مدتی پیش این عکس که گفته شده مربوط به عروسی امیر جعفری و ریما رامین فر است در فضای مجازی دست به دست شده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان این عکس عروسی امیر جعفری را مشاهده کنید و ماجرای آن را بفهمید. با مجله اهل فان همراه باشید.

عکس عروسی امیر جعفری

عکس عروسی امیر جعفری 1

ماجرای عکس عروسی امیر جعفری چیست؟

امیر جعفری در مصاحبه ای در مورد ازدواجش این چنین گفته است: من و همسرم ریما رامین فر 8سال نامزد بودیم. بنابراین دلیلی نداشت بعد از این همه وقت عروسی بگیریم. در نتیجه کارت عروسی هم نداشتیم. نه من کت و شلوار دامادی پوشیدم و نه ریما لباس عروسی. بنابراین این تصویر غیرواقعی و فیک می باشد و توسط هوش مصنوعی ساخته شده است.

امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران متولد شد و تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ادامه داد.ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر امیر جعفری است. این زوج اولین بار در حدود سال 73 و در نمایش دوجلاد و کلاسهای بازیگری زنده یاد حمید سمندریان با هم آشنا شدند و سپس با هم ازدواج کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا