فرهنگ و هنر

عکسی از نقی و ارسطو پایتخت که ندیده بودیم!

نقی و ارسطو پایتخت: بهنام بانی به مناسبت تولد ارسطو و بهتاش سریال پایتخت عکسی دیده نشده از پشت صحنه پایتخت 6 را منتشر نمود، در این عکس یادگاری بهنام بانی در کنار محسن تنابنده، احمد مهرانفر، بهرام افشاری، ابوالفضل رجبی، هومن حاج عبداللهی و…حضور دارد.

در این بخش از فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان عکس دیده نشده بهنام بانی کنار بازیگران پایتخت را مشاهده می کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

 نقی و ارسطو پایتخت

 نقی و ارسطو پایتخت1

احمد مهرانفر بازیگر نقش قنبر در خجالت نکش 2 و بهرام افشاری بازیگر نقش جهان در سال گربه که این روزها در سینما می درخشند، از بازیگران محبوب سریال پایتخت و متولد خرداد ماه هستند. بهنام بانی که در سریال پایتخت 6 حضور داشت، به مناسبت تولد ارسطو و بهتاش سریال پایتخت عکسی در کنار آنها و دیگر بازیگران و عوامل را منتشر نمود و تولد آنها را تبریک گفت.

در فصل ششم سریال «پایتخت»، بهنام بانی، خواننده پاپ کشورمان هم ایفاگر نقش خودش شده بود و در جشنی که برای تقدیر از اهداکنندگان عضو، از جمله بابا پنجعلی، در این قسمت از سریال برپا شده بود، حضور داشت و خواند. مواجهه شخصیت‌های این سریال از جمله نقی معمولی (محسن تنبانده)، بهتاش فریبا (بهرام افشاری)، ارسطو (احمد مهران‌فر) و رحمت (هومن حاجی‌عبدالهی) با بهنام بانی، از سکانس‌های جذاب دومین قسمت از «پایتخت6» بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 10 =

دکمه بازگشت به بالا