فرهنگ و هنر

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش مارال آراسته چی بوده؟!

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش: در مطلب امروز به ماجرای جدایی سپند امیر سلیمانی از همسرش مارال آراسته بازیگر سینما و تلویزیون و علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زنش مارال آراسته پرداخته ایم و اینکه این 2 چند سال با هم زندگی مشترک داشته اند و در چه سالی از هم جدا شده اند، با معرفی هنرمندان از بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش

سپند امیر سلیمانی در برنامه علی ضیا گفت سال 1393 بعد از 4 سال زندگی مشترک از همسرش مارال آراسته جدا شده و تنها زندگی می کند.

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء روز گذشته با حضور یکی از چهره های سینمایی کشورمان روی آنتن رفت. علی ضیاء در برنامه روز گذشته میزبان سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود.

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش 3

سپند امیر سلیمانی با حضور در برنامه فرمول یک درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد و در بخشی از این صحبت ها به ماجرای جدایی از همسرش اشاره کرد.

سپند امیر سلیمانی خطاب به علی ضیاء گفت: من تنها زندگی میکنم ، خیلی داریم صادقانه حرف میزنیم و من برای اولین بار از برنامه تو اعلام می کنم که 4 سال پیش من جدا شدم و تنها زندگی می کنم. این رو هیچوقت توی این چهارساله در هیچ مصاحبه ای اعلام نکردم.. چون نه متاهل بودنم به دردم میخوره ، نه مجرد بودنم چون وام که نمیخوام بگیرم …

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش 2

الان که میگم تنها زندگی میکنم این حرف پیش نیاد که اینه که … چون یه دفعه با یکی از دوستام داشتم حرف میزدم و گفتم که من تنها زندگی میکنم و فرداش اومد و گفت که مادرم میگه این بازیگرا عجب آدمایی هستند ، عکس خودشو خانومشو تو اینترنت دیدم.

علی ضیاء در ادامه این صحبت سپند امیر سلیمانی گفت: حالا که این رو گفتی بذار من هم یه چیزی بگم . همون اوایل ازدواجت اگه یادت باشه با هم شیراز بودیم و تو کلی از مزیت های ازدواج صحبت میکردی و میگفتی که چقدراتفاق خوبی است ، من در همه این مدت میدونستم که شما جدا شدید اما حتی جسارت نمیکردم لحظه ای از این قصه بپرسم و این زندگی شماست و دوست داشتید این کار را انجام بدید.

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از زن اولش 4

سپند در پاسخ به این صحبت علی ضیاء گفت: هنوز هم از من بپرسی درباره مزیت های ازدواج می گویم و اعتقاد دارم همه باید ازدواج کنند. اینکه دو نفر نتوانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند و زندگی شان جایی به پایان برسند به این معنی نیست که ازدواج بد است یا کسی بد است.

من و تو با هم شریک کاری هستیم و یه جایی به این نتیجه میرسیم که نباید ادامه بدیم. ما با عشق شروع کردیم و به خاطر اختلاف سلیقه های شدید، تصمیم گرفتیم به سالهایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم چون آدم ها اصلا حق ندارند که به هم بی احترامی کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا