سبک زندگیرابطه و ازدواج

علائم خیانت احتمالی: اگه این نشانه ها رو عشقتون داره ممکنه به شما خیانت کند!

علائم خیانت احتمالی: بارها شنیده ایم که بدبینی همیشه آفت یک رابطه سالم است. این تا حد زیادی درست به نظر می رسد و همیشه بهتر است در تعهد عشقتان نسبت به خودتان تردید پیدا نکنید؛ چرا که ممکن است برخی از سردی ها و مشکلاتی که در رابطه تان وجود دارد ناشی از عواملی معمول مانند خستگی، مشکلات روحی روزمره و… باشد.

با این حال اگر چنین تردیدی برایتان پیش آمده باید چه کنید؟ اگر به تعهد طرف مقابلتان شک کرده اید چگونه می توانید بفهمید درست فکر می کنید یا خیر؟ علائم خیانت چه هستند؟

برخی علائم خیانت احتمالی می توانند به مثابه پیش زمینه هایی در نظر گرفته شوند که باید آن ها را جدی بگیرید! این یعنی رابطه تان در وضعیت درستی قرار ندارد و بهتر است بیش تر به آن دقت کنید. با وب سایت اهل فان در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج همراه ما باشید.

علائم خیانت احتمالی 4

آیا تا به حال در مورد اصطلاح “تقلب خرد” شنیده اید؟ این به اندازه خیانت گفته یا شنیده نمی شود، اما در زندگی بسیاری از زوج ها وجود دارد. تقلب خرد یک عمل کوچک خیانت عاطفی است که شریک زندگی انجام می دهد. علیرغم اینکه در یک رابطه متعهدانه جدی قرار دارد، یکی از شرکا از نظر عاطفی زیاده روی می کند. با این حال، اکثر آنها نمی دانند که به شریک مربوطه خود خیانت می کنند. آنها نمی توانند به عواقب این عمل فکر کنند. این لزوما آنها را متقلب نمی کند، بلکه فقط از کاری که انجام می دهند بی اطلاع هستند و اگر شریک زندگی آنها از این موضوع مطلع شود چه اتفاقی می افتد. متقلب های خرد فقط کمی کمتر از شرکای خود متعهد هستند. اگر شک دارید که همسرتان به شما خیانت می کند یا خیر، در اینجا چند نشانه وجود دارد که ممکن است به شما در کشف حقیقت کمک کند.

علائم خیانت احتمالی:

علائم خیانت احتمالی 2

شماره 1 آنها همیشه در تلفن خود هستند

اگر شریک زندگی شما دائماً با تلفن های خود به غیر از چیزهای کاری مشغول است، یک چیز عجیب است. همچنین، آنها در مورد تلفن های خود بسیار خاص هستند و هر چه باشد گوشی خود را پشت سر نمی گذارند. وقتی می بینند شما در حال آمدن هستید گوشی را پنهان می کنند و بعد از رفتن شما شروع به استفاده از آن می کنند. آنها تمایلی ندارند گوشی خود را به شما نشان ندهند حتی اگر منجر به مشاجره و دعوا شود.

شماره 2 آنها هنوز هم افراد مورد علاقه سابق خود را در رسانه های اجتماعی دنبال می کنند

به دسته‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها بروید و بررسی کنید که آیا آنها هنوز بدون اطلاع شما با فرد جنس مخالف خود دوست هستند یا خیر. دوستی با افراد سابق اشتباه نیست، اما باید به شریک دیگر در این مورد گفت. آنها جدا از دوستی و دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی، دائماً با آنها در تماس هستند. تبادل لایک و کامنت روی عکس ها و پست ها بسیار رایج است. این می تواند به این معنی باشد که شریک زندگی شما نسبت به سابق خود زیاده روی نمی کند و در تقلب خرد می پردازد.

علائم خیانت احتمالی 3

شماره 3 بسیاری از ارتباطات نادرست در حال وقوع است

اگر شکاف ارتباطی زیادی بین خود و شریک زندگی خود دارید، تقلب خرد می تواند دلیل آن باشد. هر زمان که سعی می کنید با آنها مقابله کنید چه برسد به اینکه با آنها ارتباط برقرار کنید، نتیجه معکوس به شما می دهد. اگر سعی کنید در مورد رفتارهای مشکوک و موارد دیگر با آنها صحبت کنید، سعی می کنند در اسرع وقت بحث را کنار بگذارند. آنها فقط در برابر تردیدها و اتهامات مقاومت نمی کنند. به طور خلاصه، بحث سالم یک رویا است.

شماره 4 آنها هنوز برنامه های دوستیابی را در تلفن های خود دارند

این می تواند یک کشف دلخراش برای شرکای وفادار باشد، اما این بخشی از تقلب خرد است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. با این حال، داشتن برنامه های دوستیابی به این معنی نیست که آنها به شما خیانت می کنند یا به فکر تقلب هستند، اما ممکن است برای برخی افراد از روی عادت باشد. این می تواند یکی از فعالیت های سرگرم کننده برای آنها باشد.

علائم خیانت احتمالی 1

شماره 5 سفر کنید و به تنهایی به رویدادهای مختلف بروید

حتی با وجود داشتن یک شریک، ممکن است به تنهایی به مهمانی ها و رویدادها بروند. در برخی موارد، ریز تقلب ها نیز به تنهایی سفر می کنند. اگر متوجه شدید که آنها با کمال میل به تنهایی می روند و تردید دارند که شما را با خود ببرند، فقط با آنها صحبت کنید تا علت را پیدا کنید و مشکلات را یک بار برای همیشه حل کنید.

نتیجه

ریز تقلب‌ها واقعاً کلاهبردار نیستند، اما مشکلی در آنها وجود دارد که باعث می‌شود از رابطه راحت بیرون بیایند. اینها برخی از نشانه های ریز تقلب در یک رابطه هستند و اگر آنها را در شریک زندگی خود مشاهده کردید، باید با آنها صحبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا