سرگرمیتست شخصیت

شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش

شخصیت شناسی همسر با استفاده از انگشتان دست یکی از تکنیک‌هایی است که در روانشناسی مرتبط با خطوط دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک بر اساس شکل و اندازه انگشتان دست افراد صورت می‌گیرد و معمولاً بر اساس اصول روانشناختی و تجربی برخی ویژگی‌ها و خصوصیات روانی فرد را توصیف می‌کند.

مهم است که توجه داشته باشید که این تکنیک تنها یکی از روش‌های مشخص‌کننده شخصیت نیست و نتایج آن ممکن است مورد اختلاف قرار گیرد. همچنین، از نگاه علمی، این تکنیک هنوز تأیید علمی کامل ندارد و ممکن است به‌ عنوان یک متدلوژی علمی‌تر به‌ نظر نیاید ولی به عنوان سرگرمی در مجله اهل فان به آن اشاره خواهیم کرد.

شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش-1

.

.

.

.

.

.

.

.

شخصیت شناسی همسر با انگشتان دست

یکسان بودن اندازه و بلندی انگشت حلقه و اشاره

شخصیت شناسی همسر، ممکن است مردانی که اندازه انگشتان حلقه و اشاره‌ی آن‌ها به هم نزدیک‌تر است، در مقایسه با دیگران، بیشتر به افسردگی مبتلا شوند. به علاوه، این افراد ممکن است در میزان بروز خشم، عصبانیت و رفتارهای خشن بدتر از دیگران باشند.

شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش-2

 

انگشت اشاره بزرگ و بلندتر- شخصیت شناسی همسر

شخصیت شناسی همسر، ممکن است مردانی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها نسبت به انگشت حلقه بلندتر است، عموماً علاقه بیشتری به موسیقی و ورزش داشته باشند. از طرف دیگر، زنانی که انگشت اشاره‌ی بزرگ‌تر نسبت به انگشت حلقه دارند، ممکن است کمتر از دیگران به بیماری‌های قلبی مبتلا شوند و قدرت باروری بیشتری داشته باشند.

 

بلندتر بودن انگشت اشاره از انگشت حلقه

شخصیت شناسی همسر، ممکن است مردانی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها در مقایسه با دیگر انگشتان، به‌ویژه انگشت حلقه، بلندتر است، با احتمال بیشتری به ثروت و موقعیت‌های شغلی خوب دست یابند. این افراد معمولاً شخصیت جنگنده‌ای دارند و تا رسیدن به هدف‌های خود، دست از تلاش برنمی‌دارند؛ چه این هدف رسیدن به یک موقعیت مالی خوب باشد و چه ازدواج با دختر مورد علاقه، آن‌ها تا آخرین مرحله برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش-3

 

انگشت حلقه بلندتر

شخصیت شناسی همسر، افرادی که انگشت حلقه‌ی آن‌ها بلندتر از انگشت اشاره است، معمولاً در مهارت‌های زبانی و گفتاری قدرت بیشتری دارند. از سوی دیگر، افرادی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها بلندتر از انگشت حلقه است، بهتر از دیگران در حل و تحلیل مسائل ریاضی عمل می‌کنند. احتمالاً این تفاوت‌ها به علت ترشح هورمون‌های مرتبط است.

مثل همیشه باید بگوییم که مطالب شخصیت شناسی جنبه سرگرمی دارد و نمی توان به آنها تکیه کرد.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

تست شخصیت نماد خوش بینی یا بدبینی!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

اگه ضریب هوشی بالایی داشته باشی فقط می تونی فرد چپ دست رو شناسایی کنی!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا