فرهنگ و هنر

نابغه قرآنی ایران در 33 سالگی چه کاره و چه شکلی شده؟+ عکس خانوادگی

سید محمد حسین طباطبایی (زاده ۲۷ بهمن ۱۳۶۹ در قم) روحانی و قرآن‌پژوه ایرانی است. سید محمد حسین طباطبایی در سن دو و نیم سالگی، حفظ کردن قرآن را شروع کرد. او توانست در سن ۵ سالگی کل قرآن را حفظ نماید. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان با بیوگرافی سید محمد حسین طباطبایی را بخوانید و تصاویر جدید او و فرزندانش را ببینید. با مجله اهل فان همراه باشید.

وی علاوه بر حفظ کل قرآن در آن مقطع سنی توانسته بود احادیث اصول کافی و همچنین کتاب گلستان سعدی و اشعار محتشم کاشانی را به حافظه بسپارد. وی در همان سنین موفق به کسب درجه دکترای افتخاری از دانشگاه حجاز انگلستان شد.

بیوگرافی سید محمد حسین طباطبایی نابغه قرآنی ایران

سید محمد حسین طباطبایی (زاده ۲۷ بهمن ۱۳۶۹ در قم) روحانی و حافظ قرآن ایرانی است. عمده سرشناسی وی حضور در برنامه‌های متعدد تلویزیونی در دهه ۱۳۷۰ به تنهایی یا به همراه پدرش بود.

او که در ۵ سالگی حافظ کل قرآن شده بود در این برنامه‌ها به قرائت آیات، خوانش آیات مشابه و شان نزول آن‌ها می‌پرداخت. علم‌الهدی لقبی بود که در همان دوران طفولیت پدرش برای وی در نظر گرفت اما بعدها کمتر بدین نام خوانده شده‌است.

رسانه‌های ایرانی و برخی از رسانه‌های کشورهای مسلمان از وی به عنوان نابغه قرآنی یاد می‌کنند. او در سن ۹ سالگی به کسب درجه دکتری افتخاری نائل آمد.

سید-محمد-حسین-طباطبایی-و-دخترش

سید-محمد-حسین-طباطبایی-و-پسرش

ازدواج سید محمد حسین طباطبایی

سید محمد حسین طباطبایی در 20 سالگی ازدواج کرد که حاصل این زندگی یک دختر و یک پسر می باشد.

زندگی‌نامه

سیدمحمدحسین طباطبایی فرزند در سال ۱۳۶۹ در شهرستان قم به دنیا آمد و در سن دو و نیم سالگی، حفظ کردن قرآن را شروع کرد. او توانست در سن ۵ سالگی کل قرآن را حفظ نماید.

وی علاوه بر حفظ کل قرآن در آن مقطع سنی توانسته بود احادیث اصول کافی و همچنین کتاب گلستان سعدی و اشعار محتشم کاشانی را به حافظه بسپارد. وی در همان سنین موفق به کسب درجه دکترای افتخاری از دانشگاه حجاز انگلستان شد و چند برنامه تلویزیونی نیز با اجرای او پخش شد. پدر او سید محمدمهدی طباطبایی نیز از قاریان مشهور قرآن در کشور است.

سید محمد حسین طباطبایی نابغه قرآنی ایران 1

مدارک افتخاری

مدارکی که محمد حسین طباطبایی طی سال‌های طفولیت تا نوجوانی از دانشگاه‌های کشورهای مختلف گرفته عبارت است از:

دیپلم افتخاری از کشور بوسنی و هرزگوین که بالاترین مدرک و درجه علمی در بوسنی برای عالمان دینی است (۱۳۷۶)
لیسانس افتخاری دانشگاه تبریز (آذربایجان شرقی)
دکترای افتخاری از دانشگاه حجاز

برایتان جالب خواهد بود:

پسر بانو جانگ در سن 28 سالگی + عکس و بیوگرافی

هلن زن ماکسی میلیان مردان آنجلس در 55 سالگی کنار شوهر و دخترش+ عکس و بیوگرافی

پسر دونگی در سن 24 سالگی بیرون سریال | عکس و بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا