سرگرمیتست هوش

باهوشا جواب بدن: با شش عدد چوب کبریت 4 تا مثلث بسازید!

سوال ریاضی چوب کبریت و ساخت مثلث: آیا می توانید در 10 ثانیه یا کمتر 4 مثلث را با 6 عدد چوب کبریت بسازید؟ پس هی نابغه، آیا برای چالش آماده ای؟  چالش امروز ساختن 4 مثلث تنها با استفاده از 6 چوب کبریت است. بیان مشکل در تصویر زیر خلاصه شده است. از طریق این پازل می‌توانیم توانایی‌های حل مسئله و مهارت‌های تفکر منطقی خود را آزمایش کنیم. وقت آن است که مغز خود را به کار بگیرید و ببینید آیا می توانید این چالش را از بین ببرید یا خیر!

آزمون های منطق و تفکر توسط کارفرمایان هنگام استخدام کارکنان جدید و همچنین توسط روانشناسان برای ارزیابی هوش و توانایی حل مسئله استفاده می شود. آنها یک فرصت واقعی برای نشان دادن استعداد شما برای حل پازل ارائه می دهند، بنابراین وقت خود را صرف کنید و بهترین عکس را به دست آورید! با مجله خبری اهل فان و سوال ریاضی با ساخت مثلث همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

سوال ریاضی چوب کبریت و ساخت مثلث

فقط با استفاده از 6 کبریت، شما وظیفه ایجاد 4 مثلث را دارید. این چالش در سطح متوسطی است و باید به دقت در نظر بگیرید که چگونه و کجا مسابقات را برگزار کنید. ممکن است برای رسیدن به نتیجه دلخواه تلاش زیادی لازم باشد. برای شروع، ممکن است بخواهید سعی کنید یک مثلث بسازید، سپس دو و به همین ترتیب تا زمانی که 4 مثلث داشته باشید.

با تمرین و صبر می توان این چالش را حل کرد. آموزش ذهن منطقی شما برای حل پازل هایی مانند این ضروری است. توانایی تفکر انتقادی، تجزیه و تحلیل یک مشکل و ارائه راه حل های خلاقانه مهارتی است که می تواند با تمرین توسعه یابد. وقتی صحبت از ساخت 4 مثلث با 6 چوب کبریت انجام می شود، باید بسیار فکر کنید. شما باید از منطق خود برای شناسایی الگوها، استنتاج راه حل های ممکن و آزمایش برای یافتن بهترین رویکرد استفاده کنید. این نوع حل مسئله شما را تشویق می‌کند که خارج از چارچوب فکر کنید و راه‌حل‌های غیرمتعارف ارائه دهید.

این مطلب هم جالبه: تست تمرکز سگ با عدد متفاوت:فقط افراد با دقت بالا می تونند سگ با عدد متفاوت را پیدا کنند!

سوال ریاضی چوب کبریت و ساخت مثلث-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی چوب کبریت و ساخت مثلث

همه ما می‌خواهیم ذهن خود را تیز نگه داریم و یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار، ورزش کردن با بازی‌های فکری است. حل منظم چالش های بازی فکری به بهبود مهارت های حل مسئله، حافظه و تمرکز کمک می کند.

همچنین ما را به چالش می کشد که خارج از چارچوب فکر کنیم و دیدگاه های خود را گسترش دهیم. بازی‌های فکری همچنین این پتانسیل را دارند که منبعی عالی برای سرگرمی باشند و به ما اجازه می‌دهند از یک چالش سرگرم‌کننده با دوستان یا خانواده لذت ببریم. هنوز به دنبال پاسخ هستی. بیشتر فکر کن!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با ساخت مثلث: ما راه حل داریم: با کبریت ها یک هرم بسازید! یک هرم با 6 کبریت ایجاد کنید. هر یک از 4 وجه آن نشان دهنده یک مثلث است. برای جزئیات بیشتر در مورد راه حل، به تصویر نگاه کنید.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!

سوال ریاضی چوب کبریت و ساخت مثلث-2

امیدوارم از سوال ریاضی با ساخت مثلث استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت شناسی؛ بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

اگه ادعای تیزبینی داری! می تونی خرس قطبی را در تصویر پیدا کنی؟

یک مورد انتخاب کن تا ویژگی منفی شخصیتت رو بگم!

بازی فکری: اگه سلول هات پر مغزه بگو بین خانوم باردار و بقیه کدومشون دزده؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا