سرگرمیتست هوش

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

سوال ریاضی با عبارات دنباله دار: با توجه به ناکام بودن 87 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد عبارت آخر در این دنباله عددی با عبارت های مختلف توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله خبری اهل فان مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با سوال ریاضی با عبارات دنباله دار و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که تصویر تست ریاضی با معادلات دنباله دار فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای حل و رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا آزمون که با عنوان سوال ریاضی با عبارات دنباله دار در مجله خبری اهل فان منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

این مطلب هم جالبه: تست شخصیت شناسی؛ بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

سوال ریاضی با عبارات دنباله دار

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 20+20=0، 21+21=4 و 22+22=8 باشد 23+23=؟ چند می شود!؟

این مطلب هم جالبه: اگه ادعای تیزبینی داری! می تونی خرس قطبی را در تصویر پیدا کنی؟

سوال ریاضی با عبارات دنباله دار-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با عبارات دنباله دار

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را برای دنباله هایی که شامل ضرب یا تقسیم هستند پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

.

.

.

.

.

.

جواب سوال ریاضی با عبارات دنباله دار: پاسخ صحیح 12 است. برای دستیابی به این نتیجه ، لازم بود که عملیات را روی تصویر انجام شود. کافی بود بین دو عدد ضرب را قرار داده و سپس پاسخ ها را با هم جمع کرد.

به عنوان مثال در خط اول:

20+20=0

2×0+2×0=0

در خط دوم

21+21=4

2×1+2×1= 4

در خط سوم:

22+22=8

2×2+2×2=8

بنابراین

23+23=12

2×3+2×3=12

این مطلب هم جالبه: یک مورد انتخاب کن تا ویژگی منفی شخصیتت رو بگم!

سوال ریاضی با عبارات دنباله دار-2

امیدوارم از سوال ریاضی با عبارات دنباله دار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

بازی فکری: اگه سلول هات پر مغزه بگو بین خانوم باردار و بقیه کدومشون دزده؟

آدم خوش خیالی یا منطقی!؟ | فقط بگو در نگاه اول در تصویر چی دیدی!؟

معادل اسمت به ژاپنی چی میشه؟ هلن میشه ناروفو!

آزمون تصویری،اگه چشمان تیزبینی داری اشتباه تصویری مطب پزشک را پیدا کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا