سرگرمیتست هوش

ارزش عددی خوراکی ها و کتاب را در عبارت آخر پیدا کن | فکر نکن ساده است!

سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر: فکر می کنید می توانید این معادله ریاضی با خوراکی ها و کتاب را حل کنید؟ مهارت های خود را تست کنید و ببینید آیا می توانید در کمتر از 10 ثانیه این آزمون را حل کنید؟ بیایید مهارت های حل مسئله خود را با بازی فکری امروز آزمایش کنیم. این بازی فکری از ما می‌خواهد که از مهارت‌های تفکر منطقی، مهارت‌های ریاضی و مهارت‌های مشاهده‌ای خود برای شناسایی پاسخ گمشده خود استفاده کنیم.

در این بازی فکری با تصاویری از پیتزا، هویج و کتاب مختلف روبرو هستید و عبارت هایی که ارزش و مجموع عدد آن ها را مشخص کرده است. اما عبارت آخر بدون پاسخ مانده است. با مشاهده مقدار تخصیص داده شده به هر خوراکی و کتاب و استفاده از مهارت های ریاضی خود، باید پاسخ عبارت آخر را دریابیم. بازی های فکری برای توسعه مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی ما عالی هستند. آنها به ما کمک می کنند خارج از چارچوب فکر کنیم و راه حل های خلاقانه ارائه دهیم. با مجله خبری چشمک و سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: آزمون دقت ذهن: تفاوت های دو تصویر زن جادوگر را پیدا کنید!

سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید این بازی فکری را شروع کنیم و ببینیم که چقدر خوب عمل می‌کنید! قوانینی که باید برای حل چالش رعایت کنید برای تکمیل این چالش، باید به دقت توجه و تمرکز کرد. رمز موفقیت در درک قوانین پازل نهفته است. برای کشف مقدار گمشده، باید تعداد و ارزش عددی هر شی را در هر خط معادله به دقت مشاهده کرد.

هر شی یا خوراکی و کتاب دارای ارزش عددی است که وقتی با مقادیر دیگر ترکیب شود، امکان محاسبه نهایی را فراهم می کند. این چالش نسبتاً ساده تلقی می‌شود و باید بتوان به راحتی به یک نتیجه رضایت‌بخش رسید.

حل سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر به فردی با هوش یا مهارتی بیش از حد متوسط نیاز دارد. برای اینکه بتواند این چالش را کامل کند، نیاز به فردی با IQ استثنایی، حتی یک نابغه است! آیا برای چالش آماده هستید؟ برای حل سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر، تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید!

سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر

آیا هنوز آزمون را حل کرده اید؟  آزمون های مشابه سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر یک راه عالی برای تمرین ذهن و تقویت مهارت های حل مسئله است. همچنین یک بازی سرگرم کننده برای بازی با خانواده یا دوستان است. حل این ازمون این نیاز به صبر، مشاهده و تجزیه و تحلیل و همچنین توانایی تفکر خارج از چارچوب دارد. با تمرین، می توانید یاد بگیرید که چگونه رمزگشایی را حتی دشوارترین کدها را بشکنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر: اگر در 10 ثانیه یا کمتر آن را فهمیدید، به شما تبریک می‌گویم! جواب معادله 14 است.

این مطلب هم جالبه: شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش

سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر-2

امیدوارم از سوال ریاضی با ارزش عددی تصاویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت نماد خوش بینی یا بدبینی!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا