سرگرمیمعمای تصویری

چه اشکال یا اشکالاتی در این تصویر وجود دارد، خیلی ها موفق نشدند!

سوال تصویری اشتباه تصویر پارک: با کمک بازی های فکری و سوالات هوش می توان، میزان قدرت توانائیهای تصویری و ذهنی خود را محک بزنیم. شما با کمک این بازی ها علاوه بر اینکه می توانید خود و اطرافیانتان را سرگرم کنید، ناخواسته در رشد و توسعه توانائیهای شناختی خود و اطرافیانتان می توانید موثر باشید. در این بازی ها زمان محدود سبب می شود که شما دقیق تر و جدی تر دقت و تمرکز کنید و این مسئله به افزایش فعالیت مغز شما کمک زیادی می کند.

در تصویر سوال تصویری اشتباه تصویر پارک نیز اشتباهی به وضوح دیده می شود. اما تنها یک چشم تیزبین و ذهن خلاق می تواند در کمتر از 5 ثانیه آن را شناسایی کنید. آیا شما می توانید این اشتباه را مورد شناسایی قرار دهید. با سوال تصویری اشتباه تصویر پارک و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: آزمون دقت ذهن: تفاوت های دو تصویر نیمکت و کلاه شاپو را پیدا کنید!

سوال تصویری اشتباه تصویر پارک

با کمک سوال تصویری اشتباه تصویر پارک، اثبات کنید که توانائیهای ذهنی و تصویری شما بهترین است. این معمای تصویری را با هر کسی که این گونه معماها و سوالات هوش را دوست دارد به اشتراک بگذارید. مطمئن هستیم این آزمون می تواند یک جایگزین عالی برای اوقات فراغت شما باشد.

در تصویر سوال تصویری اشتباه تصویر پارک، شما بایک روز عادی در یک پارک روبرو هستید. مادربزرگی که به همراه نوه خود در پارک نشسته است. مردی که حیوان خانگی خود را به پارک آورده است و زوج جوانی. همه چیز عادی به نظر می رسد، اما یک اشکال در تصویر دیده می شود. به نظر شما آن اشکال چه می تواند باشد؟

اگر آماده هستید تصویر را با یکدیگر مرور می کنیم. فقط در خاطر داشته باشید برای حل این معما تنها 5 ثانیه فرصت دارید و شما باید خیلی سریع با دیدن تصویر به یک نتیجه گیری منطقی دست پیدا کنید. این شما و این هم تصویر سوال تصویری اشتباه تصویر پارک.

سوال تصویری اشتباه تصویر پارک-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری اشتباه تصویر پارک

به باور سازندگان این معمای تصویری هر کسی ممکن است از نقطه نظر خود به این معما پاسخ دهد. پاسخ شما افق دید شما و حتی نوع نگاه شما را به عرف ها و عادت های معمول نشان می دهد. اگر به وقت بیشتر نیاز دارید 3 ثانیه دیگر فرصت دارید تا به تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه دانشمند زمانه ای بگو کدوم یکی آدم نیست و فضاییه؟!

به باور سازندگان این پازل، 90 درصد پاسخ دهندگان ممکن است بلافاصله خطای تصویر را در درخواست ازدواج دختر از پسر خلاصه کنند. عده ای هم ممکن است به انگشتر زنانه اشاره کنند. اما سازنده این پازل معتقد است که امروزه گاهی برخی زنان ممکن است بر خلاف سنت های رایج از یک مرد خواستگاری کنند. و به فیلم خواستگاری(The Proposal) با هنرپیشگی ساندرا بولاک اشاره می کنند که در آن زن قهرمان فیلم از نقش اول مرد فیلم خواستگاری می کند.

دو درصد پاسخ دهندگان هم اشکال تصویر را به استخوان گربه دانسته اند و معتقدند سگ ها به چنین استخوان هایی علاقمند هستند. اما واقعیت این است که گربه ها نیز تا اندازه ای به استخوان علاقمند هستند و حتی دیده اید که گربه های کوچه شما ساعت ها مشغول لیسیدن یک تکه استخوان هستند.

اشکال اساسی به نوع تغذیه ای است که کودک کنار پیرزن دارد. او در حال خوردن یک نوشابه بزرگ خانواده است. شاید کمتر بزرگسالی اجازه دهد که کودکش این تغذیه نامناسب را داشته باشد. سازنده این معما معتقد است که کمتر کسی متوجه این اشکال بزرگ در تصویر شده است. این معمای تصویری در واقع یکی از چالش برانگیزترین معماها بوده که عده کمی قادر به پاسخگویی به آن شدند.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه زبلی بگو چطوری دختره زنده مونده؟!

سوال تصویری اشتباه تصویر پارک-2

امیدوارم از سوال تصویری اشتباه تصویر پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا