فرهنگ و هنر

سریال های نوروز 1403: زمان پخش از جومونگ3 تا پایتخت و زیرخاکی!

سریال های نوروز 1403: همزمانی نوروز و ‌ماه رمضان برای دومین سال پیاپی باعث شده مدیران سازمان جدول پروپیمانی را برای سریال‌های خود مهیا کنند؛ سریال‌هایی که شاید بتوانند دغدغه کمبود مخاطب را به‌خاطر تعطیلات نوروزی و ماه رمضان برطرف کنند. اما با نگاهی به تولیدات تلویزیونی شنیده‌ها حاکی از آن است که سیما فیلم تصمیم گرفته «نون.خ» را از نیمه دوم فروردین روی آنتن بفرستد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان با سریال های نوروز 1403 آشنا شوید و جزئیات و زمان پخش را مشاهده کنید. با اهل فان همراه باشید.

سریال های نوروزی تلویزیون 1403

برگ برنده تلویزیون در روزهای نوروز که همزمانی با ‌ماه رمضان دارد، «نون.خ» و «پایتخت» می باشد. با توجه به تصمیم سیمافیلم برای پخش سریال آقاخانی بعد از شب‌های قدر و شهادت حضرت‌علی(ع)، عوامل «پایتخت» هم آب پاکی را روی دست مدیران سازمان ریختند؛ چراکه تهیه‌کننده این سریال عنوان کرده که قرار نیست نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته شود. با این حال همه‌جا پرشده از صحبت درباره پخش سریال «پایتخت»؛ سریالی که به‌نظر تا دقیقه۹۰ نمی‌توان حضورش را انکار یا تأیید کرد.

سریال های نوروز 1403 در تلویزیون

سریال های نوروز 1403-سریال-جومونگ3

سریال های نوروز 1403: سریال جومونگ3

حالا تلویزیون مانده و فصل جدید «جومونگ»؛ دوبلورها مشغول کار هستند تا فصل سوم «جومونگ» که از سریال‌های پرطرفدار ایرانی است و تکرار چندین‌باره‌اش بیشتر از سریال‌های تولید سیما مخاطب دارد را به آنتن نوروز برسانند.

فرشید شکیبا، مدیر واحد دوبلاژ سیما اعلام کرده که فصل سوم این سریال دوبله می‌شود و با نام «جا میونگ گو» روانه آنتن خواهد شد.

جامیونگ گو (کره‌ای: 자명고; لاتین‌نویسی اصلاح‌شده: Jamyeonggo) یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۰۹ با بازی جونگ ریو-وون، جونگ کیونگ هو و پارک مین یونگ است.

این مجموعه به دلیل ادامه دادن بحث سرزمین بادها، به جومونگ ۳ نیز معروف است و به دائموسین، نوه جومونگ، مؤسس امپراطوری گوگوریو و شاهزاده هودونگ، پسر دائموسین می‌پردازد.

این سریال روایتگر ادامه دوران حکمرانی موهیول، نوه جومونگ است؛ البته شخصیت اصلی داستان پسر او شاهزاده هودونگ می‌باشد و داستان حول محور او می‌چرخد. موهیول در این سریال پیر مردی جاه‌طلب است. داستان در مورد تسخیر امپراطوری ناکرانگ به دست گوگوریو می‌باشد.

سریال نون خ 5

سریال های نوروز 1403: سریال نون خ 5

تولید فصل پنجم «نون خ» زودتر از بقیه سریال‌ها آغاز شد؛ سریالی که حمایت چندجانبه مدیران سازمان را داشت. «نون خ» در ۴فصل قبلی خود جزو پرمخاطب‌های تلویزیون بود و عنوان می‌شد که قرار است از نخستین روز عید روانه آنتن شود، اما حالا مدیران سازمان تصمیم گرفتند زمان پخش این سریال را به تعویق بیندازند. شنیده‌ها حاکی از آن است که «نون.خ» از نیمه دوم فروردین روی آنتن خواهد رفت.

توجه به محورهایی همچون محیط زیست، میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و عوامل «نون‌خ۵» است.

سریال های نوروز 1403-سریال بدل

سریال های نوروز 1403: سریال بدل

سریال های نوروز 1403، به‌نظر می‌رسد تنها سریال طنزی که از سیما پخش می‌شود، «بدل» علی مسعودی است؛ کارگردانی که سریال قبلی‌اش آنقدرها هم به دل ننشست. مسعودی حالا طنز «بدل»‌ را برای پخش در تلویزیون آماده می‌کند.

سریال «بدل»به تازگی کلید خورده است و جمعی از بازیگران طنز قرار است در این مجموعه به ایفای نقش بپردازند.

فیلمنامه این سریال در ۲۶ قسمت به نگارش درآمده است و خود علی مسعودی آن را نوشته است. در اولین سکانس‌ها از این سریال فرزانه سهیلی به ایفای نقش می‌پردازد.

علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی بازیگر و نویسنده مجموعه‌های طنز است که در چند سال اخیر بیشتر خودش کارگردان آثار و نوشته‌هایش بوده است.

او همچنین کارگردانی سریال‌های «آخر خط» و «نوروز رنگی» را در سال‌های اخیر در تلویزیون به عهده داشته است که دومی با اقبال بیشتری از طرف مخاطب مواجه شد و قرار بود فصل دوم آن نیز ساخته شود.

سریال های نوروز 1403-سریال رستگاری

سریال های نوروز 1403: سریال رستگاری

سریال های نوروز 1403، شروع‌ ماه رمضان فرصتی برای مدیران سیماست تا بتوانند سریال‌های جدیدی را که حال و هوای طنز ندارند به جدول پخش اضافه کنند. «رستگاری» مسعود ده‌نمکی از سریال‌هایی است که قرار است در نوروز پخش شود؛ سریالی که حال و هوای ماورایی دارد، اما با نگاهی به کارنامه سریال‌سازی‌ ده‌نمکی به‌نظر می‌رسد این سریال هم مانند دیگر مجموعه‌هایی که ساخته نتواند در استقبال مردم موفق باشد.

داستان سریال رستگاری هم مانند سریال های اغماء، احضار، ملکوت، او یک فرشته بود و… ماورایی است و درباره دو برادر کارخانه‌دار است که دچار چالش‌هایی می‌شوند. این سریال قرار است از زاویه‌ای تازه به مبحث عالم برزخ و در قالب یک قصه شنیدنی و پر از گره بپردازند.

بیشتر بخوانید: سریال نون خ 5: زمان پخش و عکس های بازیگران

بازیگران سریال ماه رمضان رستگاری عبارتند از:

محمود پاک‌نیت در نقش حافظ
نفیسه روشن
علیرضا استادی
حمیدرضا هدایتی
رامین راستاد
مهدی سلوکی و …

سریال های نوروز 1403-سریال عیار مهیار

سریال عیار مهیار

از دیگر سریال‌هایی که شنیده شده به آنتن نوروز و رمضان می‌رسد، «عیار مهیار» است. سیدجمال سیدحاتمی این سریال تاریخی را کارگردانی کرده؛ کارگردانی که فصل اول «مستوران» را هم ساخته است. داستان «عیار مهیار» در دوران صفویه می‌گذرد و در ۳۰قسمت روی آنتن خواهد رفت. فیلمنامه‌ این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا محمدی‌نیکو به نگارش درآورده است.

خلاصه داستان سریال مهیار عیار:

داستان درباره راهزنی است که بر اساس اتفاقی که در شهر یزد برایش می افتد ، پای چوبه دار ، خواهشی را که دیدار مادرش در آخرین دقایق بوده است ، مطرح می کند. جوانمردی برای اینکه راهزن به خواسته اش برسد وساطت می کند و این اقدام باعث می شود راهزن دچار تحول شود و به سمت عیاری بیاید. مهیار یا همان راهزن از مهارت و ذکاوت خوبی برخوردار است و به مرور با مشکلاتی که در شهر اصفهان برای مردم و داروغه و … اتفاق می افتد ، درگیر می شود و هر بار درگیر داستان جدیدی می شود …

سریال های نوروز 1403-سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی نوروز ۱۴۰3 پخش می شود؟

سریال های نوروز 1403: حالا که وضعیت دقیق سریال‌های نوروزی مشخص نیست، باید امیدوار بود که فصل چهارم «زیرخاکی» به تلویزیون برسد؛ سریالی به کارگردانی جلیل سامان که توانسته بود در فصل‌های قبلی از نگاه مدیران سیما موفق باشد. این سریال در پایان روزهای تصویربرداری است و شاید بتواند آنتن نوروز را پر کند.

سریال رویای نیمه شب

سریال های نوروز 1403: البته در میان سریال‌هایی که نامشان دیده می‌شود، نام یک‌سریال تاریخی هم برای پخش در سال جدید دیده می‌شود. «رویای نیمه‌شب» عاشقانه‌ای تاریخی است که حسن آخوندپور آن را کارگردانی کرده و اقتباسی آزاد از یک رمان دارد. این سریال درصورت آماده شدن به آنتن نوروز و رمضان می‌رسد.

حسن آخوندپور پیش از این سریال «عشق کوفی» را به تهیه‌کنندگی سعید سعدی کارگردانی کرده بود.

برایتان جالب خواهد بود:

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده در 72 سالگی و پنجمین شوهرش+ عکس

تصاویری از همسر و پسر امیرحسین مدرس بازیگر نقش ایناروس+ بیوگرافی

عکس های جدید از مرجانه گلچین در تولد 55 سالگی اش+ هر روز زیباتر و جوان تر از دیروز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا