فرهنگ و هنر

زندگی شخصی میترا رفیع (گلنار در گیلدخت) کنار مادر جوانتر از خودش+ عکس

زندگی شخصی میترا رفیع: شهرت خانم رفیع از آبان ۱۴۰۱ با پخش سریال گیلدخت از شبکه یک شروع کرد که در نقش گلناز تجربه موفقی را کنار محمود پاک نیت و سعید راد به دست آورد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان درباره زندگی شخصی میترا رفیع بخوانید و تصاویر جدید او در کنار مادرش را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

زندگی شخصی میترا رفیع

میترا رفیع متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۳ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه هنر تهران می باشد که از تئاتر فعالیت خود را شروع کرد و سال ۱۳۹۶ جلوی دوربین رفت و با سریال گیلدخت به شهرت رسید. میترا رفیع هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

زندگی شخصی میترا رفیع 2

از کتاب خواندن تا نقاشی

زندگی شخصی میترا رفیع، اوقات فراغتم صرف نقاشی، دیدن فیلم، کتابخوانی و نوشتن می‌ شود، نوشته‌ هایم گاهی اثر کوتاه داستانی است و گاهی شعر و گاهی یادداشت‌ های روزانه …

رتبه ها در کنکور

در کنکور کارشناسی با رتبه ۱۶ و در کارشناسی ارشد با رتبه ۴ وارد دانشگاه سراسری تهران و دانشکده سینما و تئاتر شدم و در رشته مورد علاقم تحصیل کردم. چرا که به تصمیم درست و عملکرد درست در لحظه حال معتقد هستم.

زندگی شخصی میترا رفیع 4

آرامش در زندگی

گاهی به مادرم می‌ گویم مرا در آغوش بگیرد (روح تمام مادران و پدران آسمانی شاد) یا به پدرم فکر و برای آرامش روحش دعا می‌‌کنم [پدر ایشان بهمن ماه سال ۱۳۹۸ فوت کرده است]. گاهی خانه را گردگیری می‌ کنم و به‌ اصطلاح «دختر خوبی» می‌ شوم. گاهی عود می‌ سوزانم، پنجره‌ ها را باز و موسیقی گوش می‌ کنم گاهی با خواهرانم گپ می‌ زنم یا به دیدار دوستانم می‌ روم.

زندگی شخصی میترا رفیع 1

 

جهان بینی زندگی

در زندگی عادی‌ تنظیمات ذهنم به‌ گونه‌ ای است که نظر دیگران را می‌ شنوم، اما مسیرم را براساس جهان‌ بینی، مرزهای اخلاقی، اهداف و عواطف شخصی‌ ام پیش می‌ برم. ولی نسبت به محبت، تشویق و توجه مخاطب همیشه شنوا و سپاسگزارم و اگر نتوانم به تک‌ تک پیام‌ها و ابراز محبت‌ ها پاسخ بدهم غمگین می‌ شوم.

آرزوی جمعی

هرگز آرزوی شخصی و کاری در دل نداشته‌ ام و مهم‌ترین آرزوهایم جمعی هستند. کره زمینی سالم، صلح ابدی، جنگل‌های انبوه، دریاهایی پاک، مردمی شاد، هموطنانی آرام، مدیریت تمام جوامع به واسطه‌ مدیران شایسته و باکفایت آرزوهای من هستند.

زندگی شخصی میترا رفیع 3

رابطه عاشقانه

زندگی شخصی میترا رفیع، نظرم طبقه، تحصیلات و خانواده در رابطه عاشقانه مهم نیست. عشق یک موجود زنده است که زیست خود را از ابتدا تاکنون در کنار بشر داشته است. بشر در این زیست طولانی در حال رسیدن به تکامل است، اما عشق از ابتدا کامل بوده است عشق مقوله ای است که چرا و اما و اگر ندارد و در هر قالبی رخ می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا