زیبایی و سلامتآرایش و زیبایی

رنگ موهای جوان کننده که به پوست سبزه می یاد + عکس

رنگ مو مناسب پوست سبزه: برای اینکه بتوانید بهترین رنگ مو را با توجه به پوست سبزه تان انتخاب کنید باید بدانید پوست تان تن سرد دارد یا گرم، با دانستن این موضوع میتوانید رنگ مویی انتخاب کنید که زیبایی پوست تان را بیشتر کند اما از کجا بدانیم پوست مان تن سرد دارد یا گرم؟ در این بخش از زیبایی و سلامت از سری مطالب آرایش و زیبایی سایت اهل فان همراه ما باشید.

این هم جالبه: درمان سوزش معده با ۶ نوشیدنی خانگی خوشمزه!

بهترین رنگ مو مناسب پوست سبزه

رنگ مو مناسب پوست سبزه، برای تشخیص سرد یا گرم بودن تن پوست تان میتوانید از طلا و جواهرتان کمک بگیرید به این صورت که اگر نقره به شما بیشتر می آید و بیشتر جلب توجه میکند یعنی تن پوست تان سرد است اما اگر طلا به رنگ پوست تان بیشتر می آید یعنی تن پوست تان گرم است.

رنگ مو مناسب پوست سبزه 1

اگر رنگ پوست تان سبزه روشن است رنگ موهای قهوه ای و بلوند روشن برایتان مناسب است

اگر رنگ پوست تان سبزه معمولی است رنگ موهای عسلی و فندقی برایتان مناسب است

اگر رنگ پوست تان سبزه تیره است رنگ موهای شاه بلوطی و نسکافه ای برایتان مناسب است

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و اگر متناسب با رنگ پوست انتخاب شود زیبایی شما چندیدن برابر خواهد شد، پس بهتر است نوع پوست تان را بشناسید و بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنید.

رنگ مو مناسب پوست سبزه 2

رنگ مو مناسب پوست سبزه، خانم هایی که پوست سبزه دارند و تن پوست شان سرد است میتوانند رنگ مو قهوه ای با هایلایت های روشن را امتحان کنند که هم این روزها بسیار مد است و هم به رنگ پوست شان می آید. خانم های سبزه که تن پوست شان گرم است باید سراغ رنگ موهای شکلاتی و فندقی بروند زیرا با رنگ پوست شان زیبایی بینظیری به وجود می آورد.

رنگ مو مناسب پوست سبزه، یکی دیگر از روش های انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه این است که چشم ها را در نظر بگیرید، خانم های سبزه که چشمان مشکی دارند میتوانند موهای پرکلاغی را انتخاب کنند و خانم هایی سبزه که چشمان قهوه ای دارند میتوانند موهایشان و ابروهایشان را نیز قهوه ای کنند.

برایتان جالب خواهد بود:

12 اشتباه رایج آرایش اشتباه رایج آرایش که سن خانم ها را زیاد و پیر نشان می دهد!

روشن کردن مو با دارچین اگر میخوای برای عید یه تغییر ملیح به خودت بدی

درمان جوش صورت با 7 روش چینی: تا عید پوستتو بساز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا