فرهنگ و هنر

حمله بریتنی اسپیرز به سام اصغری با تبر!

حمله بریتنی اسپیرز به سام اصغری: بریتنی اسپیرز متهم شده که در جریان یک مشاجره شدید، شوهر سابقش، سام اصغری را با یک تبر تهدید کرده است. این حادثه به عنوان آخرین قطره‌ای که کاسه صبر سام را لبریز کرد و به رابطه‌ پرتنش آنها پایان داد، تلقی شده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان ماجرای حمله بریتنی اسپیرز به سام اصغری را بخوانید. با مجله اهل فان همراه باشید.

حمله بریتنی اسپیرز به سام اصغری

به گفته یک منبع نزدیک، سام اصغری استرس زیادی را به دلیل آزادی تازه بریتنی اسپیرز پس از پایان قیومیت او در سال ۲۰۲۱ متحمل شده است. این منبع همچنین حادثه نهایی که به جدایی آن‌ها منجر شد را فاش کرد. متاسفانه، زمانی که دوره قیومیت بریتنی به پایان رسید، اوضاع برای سام خوب پیش نرفت. حتی بریتنی یک بار او را با تبر تعقیب کرد.

حمله بریتنی اسپیرز به سام اصغری2

این در جریان یکی از دعواهای جدی آنها بود و سام نتوانست او را کنترل کند یا با او صحبت کند. سام فردی متخاصم نیست و بحث کردن را دوست ندارد. این بار نمی توانست هیچ کاری انجام دهد تا او را آرام کند.

به گفته این منبع، مشاجره اصغری و اسپیرز به جایی رسید که این مربی تناسب اندام مجبور شد خانه خود در لس‌آنجلس را «ترک» کند. تهدید با تبر قطعاً زمانی رخ داد که بریتنی مصرف داروهایش را قطع کرد؛ صحبت از یک دوره قیومیت دیگر کاملاً منطقی است.

اصغری و اسپیرز در ژوئن ۲۰۲۲ ازدواج کردند و اصغری در ۱۷ آگوست ۲۰۲۳ به دلیل اختلافات آشتی‌ناپذیر درخواست طلاق داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دکمه بازگشت به بالا