سرگرمیتست هوش

حدس کلمه با ایموجی: باید خیلی خلاق باشی بفهمی چه کلمه ای میشه!

حدس کلمه با ایموجی: سوال های ریاضی از بهترین سرگرمی ها برای به چالش کشیدن ذهن و محک IQ هر فردی است. در این چالش هوش باید کلمه مورد نظر را حدس بزنید. با یک بازی حدس کلمه از بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

این هم جالبه: 

حدس کلمه با ایموجی

سعی کنید با توجه به عکس داده شده کلمه مورد نظر را حدس بزنید، آماده هستید؟ فقط 3 ثانیه فرصت دارید… واقعا تصویر ساده ایست، خیلی معطل نکنید!

این هم جالبه: چیستان: کدام اختراع شما را قادر می‌سازد از پشت دیوار آن طرف دیوار را ببینید؟

حدس کلمه با ایموجی-1

.

.

.

اگر هنوز پاسخ حدس کلمه با ایموجی را نیافته اید عجله نکنید و 3 ثانیه دیگر به خودتان فرصت دهید، سپس جوابی که در پایین صفحه برایتان قرار داده ایم را ببینید. درگیر شدن ذهن تان با این سوالات باعث تقویت حافظه شما و سریعتر شدن در حل معماها می شود.

.

.

.

.

این جالبه: معمای غذای گمشده: چه اتفاقی برای غذای این خانم افتاده است!؟

پاسخ حدس کلمه با ایموجی

 

جواب میشه: پودر زنجبیل

 

حدس کلمه با ایموجی-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

این مطالب هم جالبه: 

 

با حل عبارت 5+5×5-5=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! فکر نکن ساده است!

برای حدس این کلمه باید فسفر زیادی بسوزونی!

چیستان: کدام اختراع شما را قادر می‌سازد از پشت دیوار آن طرف دیوار را ببینید؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

دکمه بازگشت به بالا