فرهنگ و هنر

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده در 72 سالگی و پنجمین شوهرش+ عکس

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده و پنجمین شوهرش: جین سیمور بازیگر پزشک دهکده و جان زامبتی به رسانه ها اعلام کردند که عاشق همدیگر شده اند. جین سیمور (Jane Seymour) که در ایران بیشتر او را به خاطر نقش مایکلا در سریال پزشک دهکده می‌شناسیم، به وضوح شیفته جان زامبتی (John Zambetti)،‌ نامزد جدیدش شده و او را به عنوان هدیه‌ای برای دوران زندگی‌اش توصیف می‌کند. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان تصاویری جدیدی از جین سیمور بازیگر پزشک دهکده و ماجرای عاشق شدنش در 72 سالگی را ببینید و بخوانید. با مجله اهل فان همراه باشید.

ماجرای عاشق شدن جین سیمور بازیگر پزشک دهکده در 72 سالگی

آنها که درباره پیوند عاشقانه خود بسیار خوشحال به نظر می‌رسند در این باره با دیلی میلی صحبت کرده‌اند. جین سیمور گفت: «این چیز منحصر به فردی است و در این مقطع از زندگی برایم یک هدیه است. فکر می‌کنم او هم چنین حسی دارد. دوست داشتنی و به‌وضوح بسیار باهوش است و در عین حال بسیار حامی است. همه کسانی که می‌شناسم او را دوست دارند. همه تحسینش می‌کنند.»

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده و پنجمین شوهرش 2

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده 4 بار ازدواج کرده

رابطه این دو پس از رابطه درازمدت سیمور با دیوید گرین تهیه کننده شکل گرفت. پیش از آن، این بازیگر چهار بار ازدواج کرده بود. یک بار با مایکل آتن برو، کارگردان تئاتر، ‌بعد با جفری پلنر هنرمند، دیوید فلین مدیر و جیمز کیچ بازیگر.

سیمور در مورد تفاوت این عاشقانه با روابط قبلی‌اش گفت: «ما به این نتیجه رسیدیم که هرچه هست نیازی به محدودیت و محاسبه ندارد. لازم نیست رویش نامی بگذاریم. هر دو قدردان چیزی هستیم که در حال حاضر وجود دارد. او بسیار بامحبت و حمایتگر و همچنین یک موسیقیدان فوق‌العاده است.»

جین سیمور بازیگر پزشک دهکده و پنجمین شوهرش جان زامبتی

زامبتی هم سعی نکرد شیفتگی خود نسبت به این بازیگر را پنهان کند و گفت: «ما از اینکه همدیگر را پیدا کرده‌ایم بسیار خوشحالیم. فکر کنم میک جگر بود که می‌گفت زمان زیادی باقی نماده بنابراین هدر دادن آن فایده‌ای ندارد.» او اضافه کرد: «ما تحت فشار قانون‌ها یا انتظارات و چیزهای دیگر قرار نمی‌گیریم. او یک زن شگفت انگیز است.»

رابطه این زوج پس از اینکه از طریق پسرانشان که هر دو در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنند به هم معرفی شدند شکل گرفت و یک روز پس از آن با هم برای ناهار بیرون رفتند و ساعت‌ها به صحبت نشستند.

برایتان جالب خواهد بود:

تصاویری از همسر و پسر امیرحسین مدرس بازیگر نقش ایناروس+ بیوگرافی

تغییر چهره و سرنوشت باورنکردنی بازیگران سریال خانه کوچک بعد از ۴۷ سال+عکس

مجری های برنامه کودک قدیم پس از 40 سال چقدر عوض شده اند+ عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا