فرهنگ و هنر

تمام عشق های سلنا گومز و دخترش+ عکس

عشق های سلنا گومز: این خواننده ی مشهور شاید در سال های اخیر تلاش کرده زندگی عاشقانه ی خود را از کانون توجه عمومی دور نگه دارد، با این حال، روابط عاشقانه ی متعدد اما بی سر و صدایی داشته است.

گومز به تازگی با یک تهیه کننده ی موسیقی به نام بنی بلانکو وارد رابطه عاشقانه شده که توجه ها به او را بیش از پیش کرده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان مروری بر روابط عاشقانه این خواننده خواهیم داشت. با مجله اهل فان همراه باشید تا عشق های سلنا گومز را به شما معرفی کنیم.

سلنا گومز و خواهرش
سلنا گومز و خواهرش

دختر سلنا گومز

تصویرهایی با عنوان دختر کوچک سلنا در میان برخی کاربران فارسی درست نیست چرا که او خواهر سلنا است و اختلاف سنی زیادی با هم دارند که شاید این موضوع باعث شک و شبهه بوده است. سلنا هیچ فرزندی ندارد.

عشق های سلنا گومز-نیک جوناس

نیک جوناس

اولین شایعات درباره ی رابطه عاشقانه ی سلنا گومز و نیک جوناس در سال ۲۰۰۸، بعد از فعالیت مشترک شان در کانال دیزنی مطرح شد. آن ها از قرار معلوم زمانی رابطه ی خود را تأیید کردند که تابستان همان سال، گومز در موزیک ویدئوی گروه موسیقی برادران جوناس به نام burnin’ up حضور پیدا کرد.

گومز و جوناس به مدت ۲ سال رابطه ای پر قهر و آشتی داشتند تا اینکه در مارس ۲۰۱۰ تصمیم به جدا کردن مسیر خود از یکدیگر گرفتند. ۵ سال بعد گومز درباره ی رابطه اش با جوناس گفت که آن ها آن زمان بسیار کم سن و سال بودند و عشق بچگانه ای داشتند. او جوناس را دوست داشتنی توصیف کرد.

عشق های سلنا گومز-تیلور لاتنر

تیلور لاتنر

تیلور لاتنر بعد از اولین جدایی سلنا گومز از نیک جوناس در سال ۲۰۰۹، رابطه عاشقانه ی کوتاهی با گومز داشت. آن ها زمانی باهم آشنا شدند که هر دو برای کار در پروژه های مختلفی به کانادا رفته بودند.

بعد از چند مواجهه ی تصادفی میان لاتنر و گومز، آن ها رابطه ی صمیمانه ای با یکدیگر پیدا کردند که از قرار معلوم جدی و ادامه دار نبود، چرا که بعد از برگشت شان به لس آنجلس تنها یک بار باهم دیده شدند.

گومز بعداً در مصاحبه ای در واکنش به شایعات مطرح شده درباره ی رابطه شان گفت که لاتنر پسر فوق العاده ای است و او را بسیار خوشحال کرده بود اما آن ها با یکدیگر رابطه ای نداشتند.

عشق های سلنا گومز-جاستین بیبر

جاستین بیبر

سلنا گومز به مدت ۷ سال رابطه ای پر قهر و آشتی با جاستین بیبر داشت که مشهورترین رابطه عاشقانه ی او محسوب می شود. اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۰ بود که شایعه رابطه عاشقانه ی آن ها مطرح شد و بعداً پس از انتشار عکسی عاشقانه از گومز و بیبر در اوایل سال ۲۰۱۱ در یک کشتی تفریحی، رابطه عاشقانه ی آن ها تأیید شد.

پس از آن، گومز و بیبر به همراه یکدیگر در مهمانی مراسم اسکار شرکت کردند، تا اینکه در ماه مه همان سال خود سلنا گومز شخصاً رابطه عاشقانه شان را تأیید کرد.

گومز و بیبر اولین بار در نوامبر ۲۰۱۲ از یکدیگر جدا شدند، سپس در آوریل ۲۰۱۳ رابطه شان را از سر گرفتند و دوباره در دسامبر ۲۰۱۳ تصمیم به جدایی گرفتند. آن ها چند بار دیگر با یکدیگر قهر و آشتی کردند تا اینکه در سپتامبر ۲۰۱۵ بیبر تأیید کرد که او و گومز به رابطه ی خود پایان داده اند.

آن ها طی سال های بعدی با افراد دیگری وارد رابطه شدند تا اینکه یک بار دیگر و برای آخرین بار، در اکتبر ۲۰۱۷ رابطه عاشقانه شان را دوباره از سر گرفتند. با این حال، گومز و بیبر بار دیگر در مارس ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند و پس از آن، بیبر در سپتامبر همان سال با هیلی بالدوین ازدواج کرد. گومز بعداً در مصاحبه ای در سال ۲۰۲۰ گفت که در رابطه عاشقانه ی سابقش «قربانی نوعی آزار» شده بود.

عشق های سلنا گومز-اورلاندو بلوم

اورلاندو بلوم

در آوریل سال ۲۰۱۴، در فاصله ی میان یکی از قهر و آشتی های سلنا گومز و جاستین بیبر، شایعاتی درباره ی رابطه عاشقانه ی گومز با اورلاندو بلوم مطرح شد. این شایعات پس از انتشار عکس هایی از آن ها به همراه یکدیگر در لس آنجلس شکل گرفت.

گومز و بلوم هرگز رابطه ی خود را تأیید نکردند. بعد از انتشار دوباره ی تصاویری از وقت گذرانی گومز و بلوم با یکدیگر در سال ۲۰۱۶، کیتی پری، شریک زندگی بلوم، در توییتی شایعات درباره ی رابطه ی گومز و بلوم را رد کرد.

عشق های سلنا گومز-زد

زد

سلنا گومز در اوایل سال ۲۰۱۵ با یک تهیه کننده ی موسیقی و دی جی با نام هنری زد و نام واقعی آنتون زاسلاوسکی وارد رابطه عاشقانه شد.

آن ها در مهمانی مراسم گلدن گلوب دست در دست هم دیده شدند و تا ژانویه ی همان سال هم تصاویری از یکدیگر در اینستاگرام خود منتشر می کردند تا اینکه گومز خود خبر پایان یافتن رابطه شان را اعلام کرد. او چند ماه بعد در مصاحبه ای زد را تحسین و از رابطه اش با او به نیکی یاد کرد.

عشق های سلنا گومز-نایل هوران

نایل هوران

گمانه زنی ها درباره ی رابطه عاشقانه ی سلنا گومز و نایل هوران از اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز شد، بعد از آنکه آن ها چند باری با یکدیگر دیده شدند و شایعاتی نیز درباره ی ابراز علاقه ی آن ها به یکدیگر در یک مهمانی مطرح شده بود. با این حال، اندکی بعد، گومز شایعات درباره ی رابطه عاشقانه ی خود و هوران را رد کرد.

او در مصاحبه ای گفت هوران را تحسین کرد اما به صراحت رابطه اش با او را تکذیب کرد. در اواخر سال ۲۰۱۹ بار دیگر شایعاتی درباره ی رابطه عاشقانه ی آن ها مطرح شد اما هوران در مصاحبه ای این شایعات را رد کرد.

عشق های سلنا گومز-ساموئل کراست

ساموئل کراست

سلنا گومز در اواخر سال ۲۰۱۵ رابطه عاشقانه ی کوتاهی با ساموئل کراست، اینفلوئنسر اینستاگرامی که از دوستان نزدیک جیجی حدید نیز هست، داشت. گومز و کراست چند باری با یکدیگر دیده شدند و حتی در یکی از دیدارهایشان دست در دست هم بودند.

رابطه ی آن ها اما چند ماهی بیشتر به طول نیانجامید، چرا که در روز ولنتاین سال ۲۰۱۶، گومز به دنبال کنندگان صفحه ی اینستاگرامش اعلام کرد که در رابطه عاشقانه نیست.

عشق های سلنا گومز-چارلی بوث

چارلی پوث

شایعات درباره ی رابطه عاشقانه ی سلنا گومز و چارلی پوث اولین بار در مارس ۲۰۱۶ در جریان همکاری آن ها بر سر آهنگ مشترک مشهورشان we don’t talk anymore مطرح شد. گومز هرگز درباره ی این شایعات نه صحبت کرد و نه آن ها را رد کرد اما چند سال بعد، پوث تأیید کرد که آن ها آن زمان با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شده بودند.

پوث در مصاحبه ای گفت که رابطه ی آن ها خیلی زود به پایان رسید اما او را بسیار بهم ریخت. پوث همچنین گفت که آن زمان گومز تنها به او فکر نمی کرد و او با علم به این موضوع با گومز وارد رابطه عاشقانه شده بود.

عشق های سلنا گومز-دویکند

دویکند

سلنا گومز از ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۷ با دویکند رابطه عاشقانه داشت. اندکی بعد از مطرح شدن شایعاتی درباره ی رابطه عاشقانه ی آن ها در ابتدای سال ۲۰۱۷، گومز و دویکند با یکدیگر به ایتالیا سفر کردند. اندکی بعد گومز با انتشار تصاویری از دویکند رابطه اش با او را علنی کرد.

گومز در تور کنسرت بهار دویکند هم او را همراهی کرد و آن ها اولین بار در ماه مه ۲۰۱۷ با یکدیگر در مراسم مت گالا شرکت کردند. با این حال، متفاوت بودن برنامه های زمانی شان در نهایت منجر به جدایی آن ها از یکدیگر در ماه اکتبر شد. گومز بعداً در مصاحبه ای گفت که او و دویکند رابطه شان را دوستانه تمام کردند.

عشق های سلنا گومز-درو تگرت

درو تگرت

سلنا گومز چند سالی رابطه عاشقانه ی علنی ای نداشت تا اینکه در ژانویه ی ۲۰۲۳ شایعاتی درباره ی رابطه ی او با یک دی جی به نام درو تگرت مطرح شد. منبعی به رسانه ها گفته بود گومز و تگرت گرچه بی سر و صدا با یکدیگر وقت می گذرانند اما اوقات خوشی را کنار هم سپری می کنند.

همچنین تصاویری از بولینگ بازی کردن آن ها با یکدیگر منتشر شد و گفته می شد آن ها در آنجا در حال ابراز علاقه به یکدیگر دیده شده بودند. با این حال، نه گومز و نه تگرت هرگز درباره ی این شایعات صحبت نکردند.

عشق های سلنا گومز-بنی بلانکو

بنی بلانکو

سلنا گومز در دسامبر ۲۰۲۳ بعد از انتشار چند کامنت در اینستاگرام رابطه عاشقانه اش با بنی بلانکو، تهیه کننده ی موسیقی، که از دوستان جاستین بیبر نیز هست، را تأیید کرد. او در این کامنت ها چند پست اینستاگرامی که گمانه ای درباره ی رابطه ی او و بلانکو بود را تأیید کرد.

گومز در این کامنت ها نوشته بود که حالا قلبش تماماً به بلانکو تعلق دارد و او بهترین اتفاقی است که تا به حال برایش افتاده است. گومز همچنین در پاسخ به برخی منتقدان رابطه شان نوشت که بلانکو با او بهتر از هر کسی دیگری در این دنیا رفتار کرده است. گومز و بلانکو در ژانویه ی ۲۰۲۴ با حضور به همراه یکدیگر در یک مسابقه ی بسکتبال رابطه شان را علنی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =

دکمه بازگشت به بالا