سرگرمیتست بینایی

آزمون تفاوت تصویری سخت: فقط چشم عقابیا می تونن 3 تفاوت رو پیدا کنن!

تفاوت تصویری سگ خالدار: در آزمون های بینایی سنجی با دقت به تصاویر شما باید نکته مخفی یا کوچک را بیابید تا بتوانید بگویید دقت و تمرکز چشمان تان در حد ایده آل قرار دارد.

در این آزمون تفاوت تصویری سگ خالدار شما باید 3 تفاوت دو تصویر کنار هم را را تشخیص دهید، در پایین عکس بزرگ و با کیفیت تفاوت تصویری سگ خالدار را ببینید و سپس بینایی و دقت خود را محک بزنید، با یک تست بینایی دیگر در بخش سرگرمی اهل فان همراه باشید.

تصویر تفاوت تصویری سگ خالدار

 

در این تصویر با دقت تفاوت های دو تصویر را باید متوجه شوید چه بوده است و در نهایت آنها را مشخص کنید. توجه داشته باشید که اگر چشمان تان دید نرمال و سالم داشته باشد باید به راحتی پاسخ را بیابید:

تفاوت-تصویری-سگ-خالدار-3

 

این را هم ببینید: تست بینایی نوزاد خوابیده کجاست؟ کدام بچه بیدار نیست؟

.

.

.

.

.

.

20 ثانیه به خودت وقت بده تا تفاوت ها رو پیدا کنی، بعد برو پایین همین صفحه و جواب مارو ببین.

.

.

.

.

.

پاسخ تفاوت تصویری سگ خالدار

 

در تصویر زیر 10 تفاوت تصویری را برایتان علامت زده ایم که امیدوارم هر 10 تفاوت را پیدا کرده باشید.

تصویر تفاوت تصویری سگ خالدار

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم.

بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید.

این مطلب هم جالبه: تست بینایی دستکش: آیا می توانید بین گل ها آن را ببینید؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

دکمه بازگشت به بالا