سرگرمیتست هوش

تست هوش جمع و تفریق: اگه نتونی جواب درست بدی باید ابتدایی رو از اول بخونی!!

تست هوش جمع و تفریق : در این تست هوش ریاضی مهارت های پایه ابتدایی شما را هدف قرار داده ایم و باید به ما بگویید که جواب نهایی چه خواهد بود پس با تست هوش امروز با اهل فان همراه باشید.

به نظرتان این تست هوش آسان است؟ بله تست هوش آسانی هست ولی اگر قوانین جمع و ضرب و تقسیم و تفریق را به درستی ندانید یا خاطرتان نباشد حتما به دردسر خواهید خورد!!

تصویر تست هوش جمع و تفریق

خب به تصویر تست هوش جمع و تفریق رسیدیم، توجه داشته باشید که برای حل این مساله به 10 ثانیه زمان احتیاج خواهید داشت پس سعی کنید این تست را زیر 10 ثانیه حل کنید تا سرعت عمل و هوش خودتان به رخ بکشید :

تست هوش جمع و تفریق

سعی کنید تقلب نکنید و تا جواب را به دست نیاورده اید به پایین صفحه نروید!

.

.

.

.

.

.

خب احتمالا تا اینجا که آمده اید مساله را حل کرده اید و برای چک کردن پاسخ خود به پایین آمده اید.ولی اگر هنوز حل نکرده به خودتان 10 ثانیه دیگر هم بدهید و سپس به پایین صفحه بروید …

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش جمع و تفریق

طبق قوانین تقدم عملگرها، تقدم ضرب و تقسیم از جمع و تفریق بالاتر است (لازم به ذکر است که اولویت ضرب و تقسیم یکسان است و هرکدام از چپ زودتر آمده باشد محاسبه می شود) پس برای درک بهتر شما مساله را به صورت عکس زیر ساده سازی می کنیم :

پاسخ تست هوش جمع و تفریق

جواب این معادله طبق راه حل بالا 50 می باشد!

پاسخ تست هوش جمع و تفریق را درست به دست آورده اید؟ نظرات تان را برایمان کامنت کنید!

امیدواریم از تست هوش جمع و تفریق رضایت داشته باشید و توانسته باشید خودتان را به چالش بکشید و ذهن تان را به تحرک وا داشته باشید.

اگر توانسته اید پاسخ را بیابید که به شما تبریک میگوییم ولی اگر هم نتوانستید پاسخ صحیح را بدهید؛ ایرادی ندارد و می توانید معمای بیشتر را در سایت اهل فان مشاهده کنید و قدرت تحلی خود را تقویت کنید.زیرا حل این گونه معماها به تمرین نیاز دارد تا دقت و سرعت عمل هوش تان بالا برود.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است

اینارو هم ببینید :

آزمون شناخت مادر بی فکرتر: کدامیک از دو مادر تصویر بی فکر و حواس پرت است!؟

آزمون شناخت متهم به بچه دزدی؛با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =

دکمه بازگشت به بالا