سرگرمیتست هوش

تست هوش: اگه پُز هوش و فکرت رو میدی بیا بگو این لیوان تکی ارتفاعش چند سانته؟!

تست هوش تخمین اندازه استکان: سوال این است که اندازه ارتفاع این استکان را محاسبه کنید؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 3 ثانیه فرصت دارید. در واقع در کمتر از 10 ثانیه باید اندازه ارتفاع استکان را پیدا کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند تست هوش تخمین اندازه استکان، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و تست هوش تخمین اندازه استکان همراه باشید.

تست هوش تخمین اندازه استکان

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر تست هوش تخمین اندازه استکان را مورد بررسی قرار دهید. تست هوش تخمین اندازه استکان و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در تست هوش تخمین اندازه استکان این است که اندازه ارتفاع این استکان را محاسبه کنید. آیا می‌توانید در عرض 10 ثانیه پاسخ را کشف کنید که اندازه استکان چقدر است؟

این مطلب هم جالبه: آزمون دقت ذهن: تفاوت های دو تصویر زن جادوگر را پیدا کنید!

تست هوش تخمین اندازه استکان-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش تخمین اندازه استکان

آیا اندازه استکان را در تست هوش تخمین اندازه استکان اندازه گیری کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 10 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید!

پاسخ تست هوش تخمین اندازه استکان: اندازه استکان 14 سانت است!

تست هوش تخمین اندازه استکان-2

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 7 =

دکمه بازگشت به بالا