سرگرمیتست بینایی

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

: این تست تصویری می تواند به خوبی دقت و تمرکز و حتی میزان تیزبینی شما را مورد آزمایش قرار دهد. طراح و سازنده تست قدرت دید با شناسایی خرگوش، معتقد است که فقط کسانی که ضریب هوشی بالای 130 دارند، خرگوش را در تصویر پیدا می کنند. با مجله خبری اهل فان و تست قدرت دید با شناسایی خرگوش همراه باشید.

پس اگر اگر نکته سنج، دقیق، متمرکز و ذهنی آرام داشته باشید به راحتی می توانید کاهی را در  تست قدرت دید با شناسایی خرگوش پیدا کنید. تنها 16 درصد از شرکت کنندگان تاکنون توانسته اند در اولین اقدام، موفق به یافتن خرگوش در زمان مشخص شده 4 ثانیه ای شوند. شما نیز اگر می خواهید خود را بهتر بسنجید، این تست یا آزمون را از دست ندهید. آن را حل کرده و سپس به سطح بالای توانائیهای خود افتخار کنید. با مجله خبری اهل فان و تست قدرت دید با شناسایی خرگوش همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

تست قدرت دید با شناسایی خرگوش-1

تست قدرت دید با شناسایی خرگوش

شما 4 ثانیه فرصت دارید تا خرگوش پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. همانطور که همیشه تکرار می کنیم، عامل اصلی که هوش شما را در تست های توهم نوری اندازه گیری می کند زمان تعیین شده است. کسانی که در این دوره می توانند به راه حل برسند، افرادی هستند که از نظر هوش شناختی برتر، توجه و حافظه تصو

یری داشته باشند. بنابراین مطمئن شوید که می توانید خرگوش را در محدوده 4 ثانیه پیدا کنید و کرونومتر تایمر 4 ثانیه ای خود را روشن کنید.

ما به افراد موفق تبریک می گوییم و به آنها توصیه می کنیم از این نوع بازی های ادراکی بهره بیشتری ببرند. شما می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. تلاش کنید و ببینید که در چند ثانیه خرگوش را در تصویر پیدا کردید؟ این چالش به دلیل سطح دشواری بالایی که دارد، قطعا به شما کمک می کند تا تمرکز، دقت و حتی بینایی خود را آزمایش کنید.

اگر از ما توصیه ای می خواهید، به شما می گوییم که هنگام انجام تست قدرت دید با شناسایی خرگوش، باید بسیار متمرکز باشید. این راهی است که برای پیروز شدن در آزمون باید طی کنید. دیگر راهی وجود ندارد. حالا خود شما بهتر می دانید که چگونه باید تمرکز کنید! زمان 4 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شده است.

این مطلب هم جالبه: تست تمرکز سگ با عدد متفاوت:فقط افراد با دقت بالا می تونند سگ با عدد متفاوت را پیدا کنند!

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی خرگوش

همان طور که در بالا هم اشاره شد شما باید در عرض 4 ثانیه خرگوش را در تصویر پیدا کنید. فقط تمرکز و قدرت مشاهده فراوان می تواند به شما در رمزگشایی این آزمون کمک کند! اگر تاکنون خرگوش را پیدا نکردید باید گفت که زمان شما به پایان رسیده است. می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی خرگوش: به تصویر علامتگذاری شده زیر دقت کنید. خرگوش کاملا در تصویر مشخص شده است.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

تست قدرت دید با شناسایی خرگوش-2

امیدوارم از تست قدرت دید با شناسایی خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

تست شخصیت شناسی؛ بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

اگه ادعای تیزبینی داری! می تونی خرس قطبی را در تصویر پیدا کنی؟

یک مورد انتخاب کن تا ویژگی منفی شخصیتت رو بگم!

بازی فکری: اگه سلول هات پر مغزه بگو بین خانوم باردار و بقیه کدومشون دزده؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =

دکمه بازگشت به بالا