سرگرمیتست شخصیت

بخشنده ای یا حسود؟ کافیه بگی کدوم فنجون رو برای خوردن قهوه انتخاب می کنی!

تست شخصیت فنجان قهوه: کدام فنجان رو برای خوردن یه قهوه داغ و خوشمزه انتخاب میکنید؟ می دانستید انتخاب شما نشان دهند خصوصییات درونی شماست؟ پس با یک تست شخصیت دیگر از بخش سرگرمی اهل فان همراه باشید.

این تست ها بهترین راه برای فاش کردن رازهای درونی شما هستند. آن ها حتی نیازی ندارند که شخصاً شما را ببینند یا با شما صحبت کنند، اما می توانند اسرار شما را کشف کنند و واقعی ترین ویژگی های شخصیتی شما را آشکار کنند. تصویر تست شخصیت فنجان قهوه در مورد سنجش میزان بخشندگی و حسادت و خساست شماست!

این راهم بخوانید:تست روانشناسی نوشیدنی:کدوم نوشیدنی؟ بگو تا بگم تو وجودت چی می گذره؟

تصویر تست شخصیت فنجان قهوه

 

تصویر را مجدد برایتان در زیر قرار داده ایم، سعی کنید به خودتان دروغ نگویید و بگویید کدام فنجان را برای خوردن قهوه انتخاب می کنید؟

تست شخصیت فنجان قهوه-1

 

.

.

.

.

.

این هم جالبه ببینید: رویای شما در زندگی چیست؟ فقط بگو اول چه دیدی؟

.

.

.

.

.

نتیجه تست شخصیت فنجان قهوه

 

خب حالا که فنجان مورد علاقه ات رو برای نوشیدن قهوه انتخاب کرده ای، کافی است که نتایج رو در زیر بخونی تا واقعا شگفت زده بشی!

 

فنجان شماره 1: اگرچه دوست دارید آنچه را که دارید به دیگران بدهید، اما حقیقت می توان گفت که هر از گاهی ترجیح می دهید خود را در اولویت اول زندگی تان قرار دهید که واقعاً به آن نیاز دارند.

فنجان شماره 2: شما یکی از کسانی هستید که دوست ندارید مطلقاً چیزی را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید، زیرا میزان حسادت شما کمی بالا است و دوست ندارید اطرافیان تان را از خودتان بالاتر ببینید، سعی کنید در نگرش تان کمی تغییر ایجاد کنید!

فنجان شماره 3: شما فردی مهربان و دوست داشتنی محسوب می شوید، میزان همدلی شما بسیار بالاست، قبل از خود به دیگران فکر می کنید و به همین دلیل سطح خودخواهی شما بسیار پایین است.

 

امیدواریم از این تست شخصیت تعداد شیر لذت برده باشید، هرروزه مطالب جذاب و متنوعی در بخش سرگرمی مجله اهل فان می توانید مشاهده کنید و ساعت ها لذت ببرید و سرگرم شوید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا