سرگرمیتست بینایی

تست بینایی خفن: اگر دید خوبی دارید، چند گرگ در این تصویر وجود دارد؟

تست بینایی یافتن گرگ ها: چند گرگ در این تصویر وجود دارد؟ فقط افراد با توانایی دید بالا همه آن ها را می بینند.

همراهان گرامی برای امروز سایت اهل فان تست بینایی جالبی آماده کرده است. ببینید آیا می توانید همه گرگ ها را پیدا کنید. تیزبین ها فقط به 5 ثانیه زمان نیاز دارند.

تست های بینایی قدرت دید و توجه شما را به چالش می کشند. امروزه بسیاری از این موارد به شکل توهمات نوری، رشته اعداد، تست مسابقه، تصاویر، گالری عکس و موارد دیگر در اینترنت موجود است.

تست بینایی امروز قرار است میزان توجه شما را به جزئیات نشانه بگیرد. بنابراین اگر فکر می کنید که چشمانی به تیزبینی عقاب دارید تست بینایی یافتن گرگ ها برای شماست. پس دقت کنید و محل گرگها را پیدا کنید.

اینو اگه میتونی حل کن:آزمون هوش ربات؟کدوم یکیشون انسان نیست؟

تصویر تست بینایی یافتن گرگ ها

تست بینایی یافتن گرگ ها

تست بینایی یافتن گرگ ها: چالش های تصویری اغلب از طریق مجموعه ای از تصاویر متعدد ایجاد می شوند. برای برخی به راحتی قابل مشاهده است، اما وقتی با پدیده های مختلف ترکیب می شود، خطای دید باعث سختی در شناسایی خواهد شد. اثر کاملاً متفاوت است. این از طریق آن چه به عنوان “پدیده های مکمل” شناخته می شود انجام می شود.

برای دیدن محل گرگ ها به پایین صفحه مراجعه کنید

.

.

.

وقت تمام است! جواب صحیح چیست؟
اگر دقت کرده باشید، می توانید متوجه شوید که در واقع تست بینایی یافتن گرگ ها در تصویر وجود دارد. اگر نتوانستید آنها را پیدا کنید، در اینجا جایی است که آنها پنهان شده بودند:

.

.

.

پاسخ تست بینایی یافتن گرگ ها

پاسخ تست بینایی یافتن گرگ ها

وقتی چشم اطلاعات بصری را به مغز می فرستد، مغز انتخاب می کند که روی کدام قسمت تمرکز کند. بسته به فوکوس، لایه های مختلفی از تصویر دیده می شود.

تصویر تست بینایی تست بینایی یافتن گرگ ها در قالب یک تست بینایی انجام می شود. برای حل آنها باید به یک سوال ساده پاسخ دهید: چند گرگ در تصویر وجود دارد؟

اگر توانستید تنها در 5 ثانیه 4 گرگ را پیدا کنید و به موقع موفق شدید، برای خودت کلاه از سر بردار! حتی اگر بار اول همه آنها را ندیدید، ناامید نشوید! ما تست‌های زیادی داریم که می‌توانید در بخش تست بینایی اهل فان امتحان کنید. شما قطعا آنها را دوست خواهید داشت!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا