سرگرمیتست بینایی

تست بینایی: خرس متفاوت رو بین 27 خرس پیدا کن | دقت و تمرکز خودت رو تست کن!

تست بینایی خرس کوچولو متفاوت: در آزمون های بینایی سنجی با دقت به تصاویر شما باید نکته مخفی یا کوچک را بیابید تا بتوانید بگویید دقت و تمرکز چشمان تان در حد ایده آل قرار دارد. در این آزمون شما باید خرس کوچولو متفاوت را بین 27 خرس دیگر پیدا کنید تا بینایی و دقت خود را محک بزنید، با یک تست بینایی دیگر در بخش سرگرمی مجله اهل فان همراه باشید.

این تصویر معمایی قدرت تمرکز، دقت و بینایی شما را به چالش می کشد تا خرس کوچولو متفاوت را پیدا کنید. وب سایت دسان برای بار اول این تست را ارائه داده است. این سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سختی آن هم به این دلیل است که در این تصویر 27 خرس وجود دارد که فقط یکی با بقیه متفاوت است که شناسایی آن ساده نیست و مشکل است. با تست بینایی خرس کوچولو متفاوت با گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: چیستان: اون چیه که در زنها 2 تا ازش وجود داره و در مردا هیچی؟!

این آزمون ها سبب افزایش عملکرد مغز می شود. افزایش عملکرد مغز در افزایش قدرت، تمرکز و دقت نقش اصلی را ایفا می کنند. به این ترتیب در بلند مدت می توان با مغزی روبرو بود که جزئی نگر است و مسائل را به راحتی فراموش نمی کند.

تصویر تست بینایی خرس کوچولو متفاوت

در این تصویر با دقت گوجه ارزان فروش واقع در تصویر را بیابید. توجه داشته باشید که اگر چشمان تان دید فوق العاده داشته باشد باید به راحتی پاسخ را بیابید، توجه داشته که طبق ادعای طراح سوال فقط 1 درصد افراد به اصطلاح افراد با دید خلبانی می توانند در این بازه زمانی خرس کوچولو متفاوت را پیدا کنند! توجه داشته باشید که برای پاسخ فقط 3 ثانیه فرصت دارید و باید سعی کنید در این مدت آن را بیابید، پس باید با دقت به عکس زیر دقت کنید:

تست بینایی خرس کوچولو متفاوت-1

این مطلب هم جالبه: تست هوش: 2 مشکل بزرگ و اساسی تصویر رو پیدا کن! پیدا کردنش کار هر کسی نیست

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی خرس کوچولو متفاوت

کسانی که به دنبال سرنخ هستند باید به دقت زیادی کنند. ایا متوجه چیزی شدید؟

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: کدام سبزی است که فقط به صورت تازه فروخته می شود!؟

.

.

.

پاسخ تست بینایی خرس کوچولو متفاوت

به تصویر زیر دقت کنید، خرس کوچولو متفاوت را برایتان علامت زده ایم.

تست بینایی خرس کوچولو متفاوت-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک مجله اهل فان ما را دنبال کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید:

تصویر انتخابی‌تان، وضعیت روحی و روانی شما را تعیین می کند!

هوش و ذکاوت خودت رو با پیدا کردن اشتباه داخل تصویر اندازه گیری کن!

اگر در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

تست قدرت بینایی: تفاوت های بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را پیدا کنید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا