فرهنگ و هنر

فیروزه بیرون سریال گیل دخت یه پارچه خانمه + عکس و بیوگرافی

بیوگرافی یاسمن معاوی: یاسمن معاوی، بازیگر نقش فیروزه سریال گیلدخت، در ماه مرداد سال 1372 در تهران به دنیا آمد. بازیگر نقش همراه گلنار گیلدخت، دانشجوی رشته نرم افزار بوده و کاملا شانسی وارد بازیگری شده است. با معرفی هنرمندان از بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی یاسمن معاوی

نام : یاسمن معاوی

تاریخ تولد: ۱۳۷۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگری

سوابق کاری: از سال ۹۲

بیوگرافی یاسمن معاوی 3

بیوگرافی یاسمن معاوی، بازیگری است که در سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمده است و فارغ التحصیل فوق دیپلم مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار می باشد. او دوره‌های بازیگری را از سال ۱۳۹۰ در آموزشگاه بازیگری امین تارخ گذرانده و با حمایت مادرش، در مخالفت سایر اعضای خانواده، در مصاحبه اولیه قبول شده است.

عاشقی و ازدواج

عاشق شدم، مگه میشه کسی مثلا کسی را دوست نداشته باشد، ولی هنوز ازدواج نکردم.

بیوگرافی یاسمن معاوی 1

شروع فعالیت هنری یاسمن معاوی

سال ۱۳۸۹ من ترم یک دانشگاه بودم تازه سه روز بود دانشگاه می رفتم یک تیمی اومده بود دانشگاهمون فیلمبرداری کردن دنبال بازیگر بودند که در نهایت منو انتخاب کردند و در یک نقش دو سکانسی بازی کردم.

بیوگرافی یاسمن معاوی 2

کلاس بازیگری

دوره های بازیگری را سال ۱۳۹۰ در آموزشگاه بازیگری امین تارخ با قبول شدن در مصاحبه اولیه با حمایت مادرش در عین مخالفت سایر اعضای خانواده طی کرد.

سپس در چندین دفتر سینمایی تست بازیگری داد و در نهایت برای بازی در چند سکانس فیلم سینمایی کلاشینکف به کارگردانی سعید سهیلی محصول سال ۱۳۹۲ انتخاب شد و بازی کرد.

بیوگرافی یاسمن معاوی 4

حضور در فراخوان ها

بدنیال معرفی دوستان هنری در فراخوان های بازیگری برای فیلم ها شرکت می کرد که خیلی اتفاقی با آقای رضا رخشان کارگردان آشنا شد او برا تست فیلم ازدواج سعید و لیلا آشنا این کارگردان تست داد ولی بدلایلی این فیلم ساخته نشد در دور خوانی و تمرین های اولیه این فیلم بود که مورد توجه نویسندگان فیلم غیرمجاز که در این دورهمی حضور داشتند قرار گرفت.

شروع سینمایی

بدنیال تغییرات در فیلمنامه فیلم غیر مجاز شروع فیلمبرداری به تاخیر افتاد در این بین یاسمین معاوی اولین تجربه حرفه ای خود را با فیلم ماهی سیاه کوچولو به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا در سال ۹۴ را تجربه کرد.

بیوگرافی یاسمن معاوی 7

نقش اصلی

معاوی در نقش توکا در فیلم غیرمجاز به کارگردانی حسن یکتاپناه در سال ۱۳۹۴ تجربه نقش اصلی را در کنار بازیگرانی چون میلاد کی مرام، لیلا زارع و پریوش نظریه بدست آورد.

داستان فیلم غیرمجاز درباره دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می‌آید او در این راه با ناملایماتی روبرو می‌ شود و توقع آن را ندارد. این فیلم در جشنواره فجر ۹۴ به نمایش درآمد.

بیوگرافی یاسمن معاوی 5

اولین سریال

اولین تجربه بازی او در سریال به مجموعه شبکه خانگی پیکسل بر میگردد که در نقش خود در این سریال حضور پیدا کرد.

الگو

الگوی بازیگریم گریم لیلا حاتمی است اینکه اعتبارشون رو دوست دارم که جهانی است و در کنار بازیگری زندگی شخصی خودش رو هم داشته و حفظ کرده است.

قبل از ورود به بازیگری، ورزشکار حرفه ای رشته اسکیت بود و حتی جندین مقام هم آورد، اما بعدها بدلیل آسیب دیدگی ; شکستگی دندان و دست این رشته را ادامه نداد.

بیوگرافی یاسمن معاوی 6

فیلم های سینمایی

  1. غیرمجاز 1394
  2. ماهی سیاه کوچولو 1393
  3. کلاشینکف 1392

سریال های یاسمن معاوی

  1. سریال خانگی پیکسل 1395
  2. سریال گیلدخت 1401

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا