فرهنگ و هنر

بیوگرافی علی منصوری نیمای خط قرمز در 50 سالگی + عکس همسر و پسرش

بیوگرافی علی منصوری: این هنرمند متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس بازیگری تئاتر از از دانشکده هنر و معماری تهران می باشد، با سریال خط قرمز بسیار مشهور شد و حالا متاهل و در کار موسیقی است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی علی منصوری را بخوانید و تصاویر جدیدش را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی علی منصوری

فعالیت خود را با نوازندگی پیانو از دانشگاه شروع کرد او گرچه دانشجوی بازیگری بود اما وارد گروه موسیقی دانشگاه شده و توانست چندین کنسرت نیر برگزار کند. در سال ۱۳۷۸ اولین آلبوم خود بنام ایلیا که تنظیم آلکترونیک آن برعهده اش بود را منتشر داد که قطعه گل ارکیده آن بسیار شنیده و مشهور شد.

 علی منصوری4

ورود به بازیگری با خط قرمز

در سال آخر دانشگاه بود که طی یک فراخوان انتخاب بازیگر توانست نقش نیما در سریال خط قرمز را بگیرد، این سریال از ۱۳ آذر ۱۳۸۰ تا ۴ تیر ۱۳۸۱ بصورت هفتگی هر سه شنبه پخش می شد. با این سریال در کنار بازیگرانی چون، پویا امینی، سروش گودرزی، شهرام حقیقت دوست و ایمان اشراقی به شدت به شهرت رسید.

بیوگرافی علی منصوری 1

بعد از سریال خط قرمز

بعد از خط قرمز ۱۲ تله فیلم بازی کرد و چندین سریال از جمله، سریال گل مرداب، سریال کمکم کن، سرزمین مادری، رویای آخر و … بازی کرد اما کم کم موسیقی جدی تر شد.

بیوگرافی علی منصوری 3

رهبر ارکستر بنیامین

در اوایل سال های ۸۱ – ۸۲ از طریق استودیوی موسیقی که داشت به واسطه یکی از دوستانش با بنیامین بهادری آشنا شد و آنها بصورت جدی با هم وارد همکاری شدند.

علی منصوری کارهای مربوط به ارکستر و کنسرت بنامین را برعهده داشت، این دو بعد از چندی سال از هم جدا شدند.

بیوگرافی علی منصوری 2

ازدواج و همسرش

علی منصوری سالهاست ازدواج کرده و آخرین خبر همچنان خبر از متاهل بودنش می باشد، ثمره این ازدواج هم یک پسر نوجوانی بنام پارسا می باشد.

بیوگرافی علی منصوری 4

ارتباط با بچه های خط قرمز

کم و بیش از عوامل سریال خط قرمز خبر دارم و دورادور با آنها ارتباط دارم. با پویا امینی که در تیم فوتبال هنرمندان هستیم و با ایمان اشراقی را نیز که به سمت پزشکی رفته است از طریق اینترنت ارتباط دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا