فرهنگ و هنر

بیوگرافی بهناز پورفلاح بازیگر سریال هفت سر اژدها+ عکس های جذاب

بیوگرافی بهناز پورفلاح: این هنرمند متولد ۳ اسفند ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس زبان انگلیسی و کارگردانی نمایش می باشد، بجزی بازیگری، از کارگردانان و تهیه کنندگان تئاتر و فیلم کوتاه می باشد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی بهناز پورفلاح و تصاویر جدیدش را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی بهناز پورفلاح-ورود به عرصه هنری

از سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۳ ساله بود فعالیت خود را به عنوان بازیگر در تئاتر شروع کرد و خیلی زود تجربه های کارگردانی و فیلمنامه نویسی را نیز بدست آورد.

بهناز+پورفلاح

از سریال تا سینما

ورودش به تلویزیون از سال ۱۳۸۸ با سریال نون خامه ای به کارگردانی کاظم راست گفتار بود، او سپس با فیلم دو عروسی در سال ۱۳۹۰ بازی در سینما را نیز تجربه کرد

دیگر فعالیت های بهناز پورفلاح

خانوم پورفلاح عضو انجمن صنفی بازیگران استاد جمشید مشایخی، عضو کمیته فرهنگ و هنر پویش مردم شهر کارآفرین و عضو هیئت موسس انجمن اقتصاد فرهنگ و هنر ایران می باشد.

بیوگرافی بهناز پورفلاح 4

ساخت فیلم

پور فلاح غیر از بازیگری و کارگردانی تئاتر تاکنون چند فیلم‌ کوتاه و نیمه بلند را در مقام کارگردان ساخته است و تجربه حضور در چندین جشنواره داخلی و خارجی فیلم را دارد.

آرزوی همکاری با حاتمی کیا

تاکنون با کارگردانان صاحب نامی کار کرده ام که از آنها خیلی چیزها یاد گرفتم ولی یک کارگردانی که جزو آرزوهایم است با او کار کنم آقای ابراهیم حاتمی کیا می باشد.

بیوگرافی بهناز پورفلاح 1

پارتی نداشتم

من هیچکونه روابط و پارتی نداشتم و از همان نوجوانی در پشت صحنه فیلم ها بودم، یک دوره ای در بخش گویندگی خبر و رادیو قبول شدم اما چون روابط نداشتم نتوانستم وارد بشم

ازدواج بهناز پورفلاح

بهناز پورفلاح هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

بیوگرافی بهناز پورفلاح 2

فیلم ها

● دو عروس
● سمفونی تولد
● فیلسوف های احمق
● این صداست که می ماند
و …

سریال ها

● نون خامه ای
● کیمیا
● هاتف
● پاهای بی قرار
● کام شیرین
● نفوذ
دلدادگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

دکمه بازگشت به بالا