سبک زندگیتناسب اندام

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری +زمان مصرف برای اثر بخشی!

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری: تهیه دمنوش لاغری چربی سوز کار نسبتاً آسانی است چراکه اغلب دمنوش‌های گیاهی با مواد اولیه ساده ای تهیه می شوند برای همین، نام دمنوش لاغری خانگی سریع برایشان مناسب است. به عنوان دمنوش لاغر کننده، ترکیب برخی از گیاهان و عناصر طبیعی، با اثر بر متابولیسم بدن، باعث افزایش سرعت سوخت‌وساز آن و در نتیجه کاهش وزن می‌شوند.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری

برخی از دمنوش های گیاهی توانایی بهبود عملکرد دستگاه گوارش را داشته و از این طریق به کاهش وزن و لاغری کمک کنند. با ما در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب تناسب اندام همراه شوید تا لیست دیگری از 16 بهترین دمنوش برای چربی سوزی و لاغری را به شما معرفی کنیم. مهترین این دمنوش ها عبارتند از:

دمنوش به لیمو و عناب

استفاده از دمنوش به لیمو ترکیب شده با عناب و بادرنجوبه به عنوان دمنوش لاغری تاثیر باورنکردنی دارد چراکه تعادل بین سه عضو مهم بدن، یعنی کبد، قلب و مغز را ایجاد کرده و فعالیت بدن را تنظیم می کند.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-رازیانه

رازیانه

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، در مورد خواص لاغر کننده رازیانه بسیار گفته ایم و خوب میدانید که این گیاه پرفایده یکی از بهترین دمنوش های گیاهی برای کاهش وزن است.

هل

بله، هل (Elettaria cardamomum) میوه‌ای از خانواده زنجبیل محسوب می‌شود و در انواع مختلفی مانند هل سبز، هل سفید و هل سیاه وجود دارد. هل دارای فیبر بسیار زیادی است که می‌تواند به کنترل اشتها و احساس سیری کمک کند. این ویژگی می‌تواند به کاهش میزان مصرف غذا و افزایش سوخت‌وساز بدن کمک کند، که در نتیجه به کاهش وزن منجر می‌شود.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، علاوه بر این، هل دارای ملاتونین نیز می‌باشد که یک هورمون مهم برای تنظیم چربی سوزی و ساعات خواب است. مصرف هل به همراه یک برنامه غذایی سالم و فعالیت‌های ورزشی می‌تواند به کاهش وزن و لاغری کمک کند.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-نعناع

نعناع

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، خوب میدانید که از وظایف اصلی کبد، سم زدایی بدن است و این دمنوش با خواص فوق العاده خود به عملکرد بهتر و سلامت کبد کمک میکند. کار سلول‌های کبد شکستن چربی‌ها و استفاده از آنها به عنوان انرژی برای بدن است که دمنوش نعناع و قاصدک در این امر مهم چربی سوزی، به کبد کمک میکند.

دمنوش گل محمدی

یکی دیگر از بهترین ها در لیست دمنوش های لاغری، دمنوش گل محمدی است که در خواص آن خواندید که، گل محمدی به دفع سدیم اضافه بدن توسط کلیه ها کمک کرده و در نتیجه موجب دفع سموم و تناسب اندام می شود. همچنین گل محمدی موجب هیدراته نگه داشتن بدن و در نتیجه مانع از دست دادن آب بدن خواهد شد.

دمنوش اسطوخودوس

اسطوخودوس برای درمان فشار خون بالا، بی‌خوابی و دیابت بسیار مفید است. آنتی اکسیدان بالایی این گیاه منجر به سم زدایی از روده‌ها می‌شود و باعث کاهش جذب چربی و در نهایت تناسب اندام خواهد شد.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-جعفری

جعفری

همان طور که خوردن جعفری تازه خواص درمانی بسیاری دارد، دمنوش جعفری هم موجب کاهش وزن و سم زدایی بدن می شود؛ به شرط آنکه 2 قاشق سوپ خوری جعفری خشک را داخل آب جوش ریخته و اجازه 10 دقیقه دهید دم بکشد و سپس آن را صاف و میل کنید.

بیشتر بخوانید: این دمنوش گیاهی علاوه بر خاصیت لاغرکنندگی، سلامت عمومی شما را تضمین می کند+نحوه تهیه و مصرف

دمنوش جینسینگ

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، جنسینگ در میان خواص بسیار خود، اثر مثبتی در سوخت و ساز بدن و در نتیجه از بین بردن چربی‌های اضافه می‌شود. ورزشکارانی که با هدف لاغری، تمرینات خود را انجام میدهند از این دمنوش با هدف حفظ انرژی بدن حین ورزش استفاده می کنند.

زرشک

این میوه محبوب، اثر لاغر کننده دارد و دمنوش زرشک به عنوان دمنوش لاغری گیاهی، موجب افزایش چربی سوزی در بدن می‌شود.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-چای سبز

چای سبز برای لاغری

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، مگر می شود صحبت از لاغری باشد و چای سبز به عنوان نسخه قوی آب کردن چربی شکم و پهلو در لیست پیشنهادی حاضر نباشد. میزان مصرف چای سبز برای لاغری بسته به وضعیت بدنی شما دارد، همچنین می‌توان با اضافه کردن زنجبیل به این چای و درست کردن دمنوش لاغری زنجبیل و چای سبز، اثر چربی سوزی آن را بیشتر کرد.

دمنوش مریم گلی

حتما عنوان بهترین دمنوش لاغری یک ماهه را شنیده اید؛ دمنوشی که نامش دمنوش لاغری مریم گلی است که آن را یکیاز بهترین دمنوش های کاهش وزن و آب کردن چربی شکم و پهلو می شناسند. برگ‌های مریم گلی که سرشار از آنتی اکسیدان است برای درمان نفخ معده و رفع سوءهاضمه مؤثر است و برای کاهش کلسترول بد خون توصیه می‌شود.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری- زردچوبه

زردچوبه برای لاغری

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری، درمورد خواص لاغر کننده و چربی سوز زردچوبه کامل گفته ایم و میدانید که این ادویه محبوب سرعت چربی سوزی را افزایش میدهد.

دمنوش به لیمو

دمنوش به لیمو البته از نوع بدون شکر آن، به عنوان بهترین دمنوش لاغری شکم شناخته می شود که کاهش وزن را سریعتر و راحت تر می سازد. نوع اثرگذاری دمنوش به لیمو برای کاهش وزن بدلیل خاصیت کاهش دهنده اشتها این گیاه ضد چاقی است.

بیشتر بخوانید: لاغر شدن شکم و پهلو در دو هفته با آب این میوه + روش

چای سفید

اگر میخواهید با یک دمنوش لاغری سریع خانگی آشنا شوید، حتما چای سفید را امتحان کنید. چای سفید با چربی سوزی قوی و ممانعت از تشکیل سلول های چربی جدید در بدن باعث کاهش وزن می شود.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-چای ماچا

چای ماچا برای لاغری

لاغری شکم و پهلو، بدلیل خواص این چای، بسیاری از افراد دمنوش لاغری چای ماچا را به عنوان بهترین دمنوش لاغری به دیگران توصیه می کنند چراکه کاهش وزن و چربی سوزی را تا حدودی ساده می کند. اگر در جستجوی یک دمنوش لاغری شکم و پهلو هستید و دوست دارید لاغری ران را تجربه کنید، چای ماچا مورد مناسبی برای شما محسوب می‌شود.

دمنوش لاغری رزماری

اثر لاغری کنندگی رزماری یکی از دهها خواص آن است که در این بخش بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. جالب است بدانید که علاوه بر لاغری با دمنوش رزماری، میتوانید با بو کشیدن این ادویه هم اشتهای خود را کاهش داده و وزن کم کنید.

بهترین دمنوش ها برای چربی سوزی و لاغری-قهوه سبز

قهوه سبز

لاغری شکم و پهلو، قهوه سبز را میتوان به عنوان دمنوش لاغری نام برد اما بایستی به این نکته توجه داشت که بررسی مطالعات انسانی نشان داد که عصاره قهوه سبز می تواند به کاهش وزن کمک کند اما اثرات مستند شده در مورد کاهش وزن قهوه سبز کم است و مطالعات بلند مدت نیستند.

بهترین زمان خوردن دمنوش لاغری

لاغری شکم و پهلو، در مورد بهترین زمان مصرف دمنوش گزنه برای لاغری و دیگر نسخه های لاغری پرسیده بودید که در پاسخ باید بگوییم این مسئله به وضعیت بدنی، نوع دمنوش و مقصود شما از مصرف آن دارد اما در کل ساعات میان وعده زمان مناسبی برای خوردن نوشیدنی های چربی سوز است.

برایتان جالب خواهد بود:

چگونه در عرض یکماه با کمک زردچوبه چربی شکم را از بین ببریم+نحوه مصرف

اگه میخای سریع لاغر بشی به این روش لیمو مصرف کنید + دستور

۸ نوشیدنی گیاهی عالی برای لاغری و چربی سوزی فوری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا