سبک زندگیرابطه و ازدواج

برگرداندن عشق اول: چه کار کنم عشق سابقم دلتنگم بشه و برگرده؟؟

برگرداندن عشق اول: جدایی می تواند بسیار با تنش یا بدون هیچ گونه دعوایی انجام بگیرد. در بسیاری از مواقع ممکن است از عشقتان جدا شده باشید اما هنوز نمی توانید او را فراموش کنید،چون ممکن است جدایی شما به صورتی رخ داده که احساس می کنید هنوز حسی وجود دارد و چون رابطه به دلایل تنش زا مانند خیانت یا…  تمام نشده امیدوار هستید که بتوانید عشق سابقتان را برگردانید.

در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج ما به راهکارهایی می پردازیم که احتمال بازگشت عشقتان را افزایش می دهد. با اهل فان همراه باشید.

مراحل برگرداندن عشق اول:

1- جدایی را درک کنید

هر کدام از شما چه کمکی به جدایی کردید؟ بیشتر مشکلات رابطه به طور غیرمنتظره بروز نمی کند، بلکه به مرور زمان ایجاد می شود.
بر اساس تحقیقات، علت شماره یک قطع روابط عاشقانه، عدم برقراری ارتباط است. صحبت نکردن مستقیم و درست درباره رابطه می تواند منجر به نارضایتی شود.

برگرداندن عشق اول 1

2- از تماس در ماه اول پس از جدایی خودداری کنید.

اگر بخواهند صحبت کنند با شما تماس خواهند گرفت. اگر این کار را نکنند، چیزی که شما می گویید یا می پوشید آن را تغییر نمی دهد. گاهی اوقات، نادیده گرفتن سابق خود باعث می شود آنها احساس کنند که شما بدون آنها کاملاً خوب هستید و در حال حرکت هستید، که دقیقا برعکس آنچه آنها می خواهند است.

اجتناب از تماس فقط یک راه منفعلانه-پرخاشگرانه برای دلتنگی سابق شما نیست. این به شما زمان می دهد تا کارهایی را که باید انجام دهید تا خود را برای یک رابطه جدید آماده کنید (چه با سابق خود یا یک فرد جدید!) انجام دهید. در طول این ماه زمانی را به شناخت خود به عنوان یک فرد اختصاص دهید و روی مواردی که ممکن است در طول رابطه با سابق خود اجازه داده اید از بین برود کار کنید.

اگر شما در جدایی نقش داشتید، اکنون زمان آن است که نقاط ضعف رابطه خود را مشخص کنید و کار سختی را برای بهبود به عنوان یک انسان انجام دهید.

این استراحت همچنین به شما کمک می کند تا بین غم و اندوه عادی پس از جدایی و تمایل واقعی برای بودن دوباره با همسر سابق خود تفاوت قائل شوید. تقریباً همه پس از جدایی احساس غمگینی می کنند، حتی اگر سابق واقعاً ناسازگار بودند. زمان تنهایی به شما کمک می کند تا این احساسات را برطرف کنید.

برگرداندن عشق اول 3

3-در این مدت به دنبال عشق سابق خود نباشید؛ اما او را نادیده هم نگیرید!

این بدان معناست که هیچ تماسی، پیامک، یا پرسیدن در مورد وضعیت او وجود ندارد. مهمتر از همه، از سابق خود در مورد اینکه چرا جدایی رخ داده است یا اینکه آیا او کسی را می بیند سؤال نپرسید. این به عنوان ناامیدانه به نظر می رسد.

در حالی که مهم است که برای یک ماه یا بیشتر دنبال سابق خود نروید، اگر او شما را تعقیب کرد، خوب است که پاسخگو باشید. به عبارت دیگر، اگر با شما تماس گرفت، تلفن سابق خود را قطع نکنید یا از صحبت کردن خودداری نکنید.

نیازی به انجام بازی های فکری یا سخت بازی کردن برای به دست آوردن آن نیست، و انجام این کار این پتانسیل را دارد که او را بیشتر دور کند، که در این مرحله برعکس هدف شماست!

4-کسی باشید که سابقتان عاشقش شده!

سعی کنید به زمانی فکر کنید که شما دو نفر برای اولین بار با هم قرار گرفتید. در مورد شما او چه چیزی را دوست داشت؟ آیا این شوخی های عجیب و غریب شما بود یا شاید حس شگفت انگیز شما و جدیت شما؟ هر چه که باشد، سعی کنید دوباره آتش را به همان روشی که شعله قبلی روشن شده بود، روشن کنید.

عشق سابق شما جذب شما شده است، زیرا آنها با شما احساس خوبی داشتند و شما نیازهای عاطفی آنها را برآورده می کردید. چگونه تغییر کرده اید؟ عادات و اشتباهات بد را در صورت وجود اصلاح کنید. در اطراف آنها مثبت اندیش باشید.

برگرداندن عشق اول 2

5-ظاهر خود را بهبود بخشید.

چند لباس جدید تهیه کنید، مدل موهای خود را تغییر دهید، به باشگاه بروید و خودتان را متمایز کنید و نسبت به آنچه سابقتان از شما به یاد دارد، تازه به نظر برسید.

در حالی که نمی خواهید شخصیت خود را تغییر دهید تا بتوانید همسر سابق خود را بازگردانید (زیرا در نهایت آنها دوباره شما را ترک خواهند کرد، زیرا شما نمی توانید همیشه طبق میل دیگران عمل کنید)، این همیشه مفید است که بهترین باشید.

سابق شما یک بار جذب شما شده است و می توانید سعی کنید آن جذابیت را دوباره به دست آورید.

برگرداندن عشق اول 5

6-از سابق خود بخواهید با شما صحبت کند.

پس از یک الی دو ماه جدایی شما نشانه های بازگشت او را دریافت خواهید کرد. چنانچه تمایلی به شما داشته باشد این را نشان می دهد.

او ممکن است حتی برای شما پیامی بفرستد یا دوباره به لیست مخاطبین خود اضافه کند و کارهای کوچکی برای جلب توجه شما نشان دهد. ممکن است نشان دهد که حال روحی اش بدون شما چندان خوب نیست. در این شرایط می توانید آرام آرام به او نزدیک شوید. این می تواند از راه های کم خطر تر شروع شود: مثل دنبال کردن دوباره یکی از حساب های فعال او در شبکه های اجتماعی.

اگر عشق سابقتان هنوز مایل باشد با شما ادامه دهد قطعا به این توجهات، عکس العملی نشان خواهد داد.

پس از برقراری دوباره ارتباط سعی کنید درباره گذشته تان صحبت کنید تا از دوام یافتن آن در آینده جلوگیری شود.

سابق خود را برای شام دعوت کنید یا به کافی شاپ مورد علاقه خود بروید.

برگرداندن عشق اول 4

7-از گذشته به نفع خود استفاده کنید.

اگر سابق شما واقعاً لباس خاصی از شما را دوست داشت، دوباره آن را بپوشید. خاطره ای که با هم داشتید را به اشتراک بگذارید. در مکانی آشنا که قبلاً با هم می گذرانید ملاقات کنید.
اگر او جواهرات خاصی برای شما خریده است، هنگام ملاقات برای صحبت، آن را بپوشید. این پیام کاملاً واضحی را ارسال می کند که شما هنوز نسبت به او احساس دارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا