سرگرمیمعمای تصویری

اگه ضریب هوشی بالایی داشته باشی فقط می تونی فرد چپ دست رو شناسایی کنی!

بازی فکری شناسایی فرد چپ دست: ایا می توانید فرد چپ دست را در بین 5 کارمند را در این معمای تصویری شناسایی کنید؟ این معمای تصویری چندان سخت نیست. فقط نیاز است که با دقت، جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار دهید. یک مسئله جزئی کوتاه می تواند به شما کمک کند تا راه حل را پیدا کنید. سوالات هوش شبیه بازی فکری شناسایی فرد چپ دست به شما کمک می کنند که جزئی نگر شوید. با بازی فکری شناسایی فرد چپ دست و بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

بازی فکری شناسایی فرد چپ دست

سوالات هوش تصویری، شکل جالبی از پازل های هوش است که برای حل آن شما نیازمند استفاده از تمام مهارتهای شناختی خود هستید. یعنی ددن، دقت کردن، فکر کردن و تمرکز کردن . برخی از سوالات هوش بدیهی به نظر می رسند، چرا که ما مغز خود را عادت داده ایم که کمتر بدیهیات را مورد توجه قرار دهد. اما در بسیار از مواقع بدیهیات و استدلال منطقی تنها راه حل ارائه پاسخ به سوالات هوش تصویری است.

به این ترتیب شما با توجه به این تصاویر معمایی، فکر و ذهن خود را از چهارچوب رایج خود خارج کرده و از تمام پتانسیل‌های ذهنی خود استفاده می کنید. آزمون امروز یکی از جدیدترین بازی‌های فکری است که در رسانه‌های اجتماعی بسیار همرسانی شده و ذهن بسیاری را مشغول کرده است.

در تصویر بازی فکری شناسایی فرد چپ دست، 5 فرد متفاوت دیده می شود کههرکدام دارند کارهای خود را انجام می دهند. اما یکی از این افراد، برخلاف بقیه که راست دست هستند چپ دست هستند. شما باید در یک نگاه بتوانید این فرد را شناسایی کنید. فقط یک نشانه کوچک می تواند به حل این معما کمک کند. اگر ذهنتان آرام است و می توانید تمرکز کنید، آماده باشید تا تصویر را ببینید. اما قبل از دیدن تصویر نفس عمیقی بکشید. چشمان خود را برای چند ثانیه ببندیدو بعد آن را باز کنید. اکنون به تصویر زیر نگاهی بیندازید!
بازی فکری شناسایی فرد چپ دست-1
.
.
.
.
.
.
.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد چپ دست

اگرپاسخ را پیدا نکردید، اشکالی ندارد. می تواند یکبار دیگر تصویر را بررسی کنید. می توانید هر چند بار که می خواهید و می توانید آن را امتحان کنید.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

جواب بازی فکری شناسایی فرد چپ دست: فرد شماره 5

گارسون سینی را با دست راستش گرفته است. از اینجا می توان گفت که گارسون چپ دست است. به این دلیل که یک گارسون همیشه سینی را با دستی که کمترین مهارت را دارد می گیرد تا با دستی که قدرت و هماهنگی حرکتی بیشتری دارد غذا را سرو می کند، تمیز می کند و ظرف ها را برمی دارد.

بازی فکری شناسایی فرد چپ دست-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید

تست تمرکز سگ با عدد متفاوت:فقط افراد با دقت بالا می تونند سگ با عدد متفاوت را پیدا کنند!

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

تست شخصیت شناسی؛ بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

دکمه بازگشت به بالا