سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه هوش هرکول پوآرو داری سریع بگو صابخونه اصلی کدومشونه؟!

بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی: سوال این آزمون ساده است: کدامیک از این دو زوج صاحبخانه های این خانه هستند؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 3 ثانیه فرصت دارید. در واقع در یک نگاه باید صاحبخانه را شناسایی کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید! 

بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی این است که بفهمید کدام یک از این دو زن صاحیخانه اصلی هستند؟ دو خانواده بر سر یک خانه با هم دعوا می کنند، اما یکی از آنها با توجه به اظهارات طرف مقابل گیج شده است. آیا می‌توانید در عرض 3 ثانیه کشف کنید که صاحب آن خانه چه کسی است؟ فریفته ظواهر نشوید و سریع موفق شوید.

این مطلب هم جالبه:آزمون دقت ذهن: تفاوت های دو تصویر زن جادوگر را پیدا کنید! 

بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی

آیا صاحبخانه را در بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی شناسایی کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 3 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی: تنها راه برای پی بردن به حقیقت این بود که باید به جزئیات عکس خوب نگاه می کردید. زیرا اگر خیلی فهیم بودید، مطمئناً متوجه شده اید که وسایل و تصویر یک حیوان خانگی در تصویر دیده می شود. لذا خانواده ای که نشسته است و یک سگ دارد،صاحبخانه هستند.

این مطلب هم جالبه: شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش

بازی فکری شناسایی صاحب خانه اصلی-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

تست شخصیت نماد خوش بینی یا بدبینی!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا