سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: با شناسایی دختر واقعی بیمار نشون بده امسال مخت بهتر کار می کنه!

بازی فکری شناسایی دختر بیمار: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 فرد دختر خانم را مشاهده می کنید که در کنار تخت یه بیمار ایستاده اند، هرکدام مدعی هستند دختر بیمار هستند شما باید تشخیص دهید که کدام یکی از این خانم ها دختر واقعی مرد است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 8 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم دختر واقعیه بیماره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دختر بیمار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دختر بیمار همراه باشید.

بازی فکری شناسایی دختر بیمار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دختر بیمار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دختر بیمار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دختر بیمار این است که شما باید تشخیص دهید که کدام یکی از این خانم ها دختر واقعی مرد است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 8 ثانیه کشف کنید کدوم خانم دختر واقعیه بیماره؟

بازی فکری شناسایی دختر بیمار-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دختر بیمار

آیا متوجه شدین کدوم خانم دختر بیماره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 8 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دختر بیمار: با توجه به تصویر کنار تخت و خال روی لب دختر سمت چپ دختر واقعی مرد است!

بازی فکری شناسایی دختر بیمار-2

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا