سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه هوش پلیسی داری بگو چطور آقا پلیسه فهمیده زنه دروغ میگه ازش دزدی شده!

بازی فکری تشخیص دروغ زن: سوال این آزمون ساده است: باید بفهمید که چگونه پلیس متوجه دروغ زن شده است و دست دروغ زن را رو کرده است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 3 ثانیه فرصت دارید. در واقع در یک نگاه باید متوجه دروغ زن شوید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری تشخصی دروغ زن، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری تشخیص دروغ زن همراه باشید.

بازی فکری تشخیص دروغ زن

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری تشخیص دروغ زن را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری تشخیص دروغ زن و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری تشخیص دروغ زن این است که چگونه پلیس متوجه دروغ زن شده است و دست دروغ زن را رو کرده است؟ پس هوش کارگاهی و پلیسی خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 3 ثانیه کشف کنید که صاحب آن خانه چه کسی است؟ فریفته ظواهر نشوید و سریع موفق شوید.

این مطلب هم جالبه: ارزش عددی خوراکی ها و کتاب را در عبارت آخر پیدا کن | فکر نکن ساده است!

بازی فکری تشخیص دروغ زن-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص دروغ زن

آیا نکته دروغ زن را در بازی فکری تشخیص دروغ زن شناسایی کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید.

اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 3 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری تشخیص دروغ زن: تکه های شکسته پنجره بیرون چارچوب پنجره افتاده است، پس می توان گفت که پنجره از سمت داخل شکسته شده است!

این مطلب هم جالبه: تست هوش: اگه پُز هوش و فکرت رو میدی بیا بگو این لیوان تکی ارتفاعش چند سانته؟!

بازی فکری تشخیص دروغ زن-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا