فرهنگ و هنر

این بازیگران زن ایرانی از شوهرهای خود بزرگترند + عکس، بیوگرافی و سن و سال!

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند: در میان زوجهای بازیگر مشهور ایرانی برخی از بازیگران زن سینما و تلویزیون که اتفاقا مشهورند، بزرگتر از همسر خود بوده و با وجود احتلاف سنی زندگی با دوام و موفقی را دارند. بر اساس باورهای عرفی و سنتی، معمولا در ازدواج سن مرد باید بیشتر از زن باشد؛ در حالی که در جامعه امروزی، الگوی اختلاف سنی میان زوج ها تغییر کرده و بارها شاهد بزرگتر بودن سن خانمها در ازدواج بوده ایم. در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان با بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند، همراه باشید.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند

با توجه به آنچه که گفته شد بسیاری از چهره های هنری، تابو شکنی کرده و با مردانی کوچکتر از خود ازدواج کرده و زندگی ایده آلی را تجربه کرده اند، چرا که آنها به این نتیجه رسیده اند که برای داشتن یک زندگی موفق، ملاک های مهمتری از سن و سال وجود دارد.

بازیگران زن ایرانی جزو الگوهای رفتاری و ظاهری جامعه زنان هستند. برخی بازیگران زن در سینمای ایران از همسران خود بزرگتر هستند. سن این بازیگران زن از همسرانشان مانع زندگی خوب و دوام رابطه آن ها نشده است و اکثر این بازیگران زن که با همسرانی کوچکتر از خودشان ازدواج کرده اند ، از زندگی خود راضی بوده و رابطه موفقی دارند. بازیگران زن ایرانی که از شوهر خود بزرگترند را در ادامه ببینید.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 2

شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون سالها قبل با همسرش علیرضا آرا بازیگر و کارگردان کشورمان ازدواج کرده است. این هنرمند متولد 3 فروردین سال 1351 در تهران و علیرضا آرا متولد سال 1354 است. شبنم مقدمی با وجود اختلاف سنی 3 سال زندگی آرام و بی حاشیه ای را تجربه می کند.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 1

ریما رامین فر و امیرجعفری

ریما رامین فر بازیگر مشهور نقش هما در سریال پایتخت، 5 فروردین 1349 متولد شد. این بازیگر پس از سالها نامزدی با امیر جعفری با او ازدواج کرده و دارای یک پسر به نام آئین می باشد. امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشومران متولد 10 شهریور 1353 و 4 سال کوچکتر از همسرش است.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 3

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگری که با فیلم گشت ارشاد به شهرت رسید 30 بهمن 1366 در مشهد متولد شد. این هنرمند در شهریور ماه 1393 با گلوریا هاردی ازدواج کرد. خانم هاردی متولد 11 بهمن 1360 در فرانسه و 6 سال از ساعد سهیلی بزرگتر است.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 4

 

رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی

رویا نونهالی بازیگر و داور برنامه عصر جدید 24 بهمن 1341 در تهران متولد شد. او با رامین فاروقی ازدواج کرده و دارای یک دختر به نام خاتون می باشد. همسر رویا نونهالی در سال 1345 متولد شده و یکی از مستند سازان مطرح ایرانی است. خانم بازیگر 4 سال از همسر خود بزرگتر می باشد.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 7

 

فاطمه معتمدآریا و احمدحامد

فاطمه معتمد آریا متولد ۷ آبان ۱۳۴۰ است و در سال ۱۳۶۰ پس از خواستگاری از احمد حامد با او ازدواج کرد. همسر فاطمه معتمدآریا بازیگر، نویسنده سینما و تلویزیون است و در فیلم‌هایی همچون کارگران مشغول کارند، بهمن و نسل جادویی نقش آفرینی کرده است.خانم بازیگر از همسرش بزرگتر است و این زوج دارای یک پسر به نام نریمان می‌باشند.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 5

جواد عزتی و مه لقا باقری

جواد عزتی سوپراستار این روز‌های عرصه بازیگری کشورمان ۲۰ دی ۱۳۶۰ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۸۵ با مه لقا باقری ازدواج کرد.همسر جواد عزتی ۲۵ خرداد ۱۳۶۰ متولد شد و از همسرش ۷ ماه بزرگتر است. این زوج بازیگر که در سریال زخم کاری نقش آفرینی می‌کنند فرزندی ندارند.

بازیگران زنی که از شوهر خود بزرگترند 6

روناک یونسی و محسن میری

روناک یونسی متولد 1359، تهران بازیگر سینما و تلویزیون دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.بازی متفاوت یونسی درفیلم تحسین شده روزروشن حسین شهابی، روی دیگری ازتواییهای این بازیگرسینما رابه نمایش گذاشته است.

 

روناک یونسی در سال 1391 وقتی 32 ساله بود با محسن میری مدل و بازیگر 27 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو پسر بنام های مهرسام و مهراز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا