سرگرمیتست بینایی

اگه چشم تیزی داری در این تست بینایی لنگه کفش بچه کجاست؟!

تست بینایی لنگه کفش: تخصصی ترین سایت در حوزه سرگرمی و انواع تست هوش و تست روانشناسی، امروز با یک تست هوش جدید در خدمت شماست.

تست‌های هوش به متخصصان کمک کرده است تا در طول زمان سطح هوش افرادی را که تحت چنین آزمایشی قرار گرفته‌اند را تعیین کنند. اگرچه ممکن است اغلب آسان به نظر برسند، اما برخی از آزمایشات فقط می توانند کسانی را که با آنها آموزش ندیده اند گیج کنند.

این تست هم عالیه: تست هوش عاشق واقعی مرد کدومه؟! اگه زرنگی بگو

زمان حل تست بینایی لنگه کفش 4 ثانیه است

 

یک بچه میان انبوهی از وسایلش که دراتاقش پخش و پلاست گم شده. او باید به زودی لنگه دیگر کفشش را پیدا کند تا به مدرسه برود. می تونی کمکش کنی؟!

اگه چشم تیزی داری در این تست بینایی لنگه کفش بچه کجاست؟!

تست بینایی لنگه کفش

.

.

اگر نتوانستید جواب درستی بدهید، لازم نیست ناراحت شوید. شما می توانید انواعی از چالش ها و معماها را در مجله تخصصی سرگرمی اهل فان دنبال کنید و به مرور زمان مهارت های ذهنی و شناختی خود را بالا ببرید.

.

.

تست بینایی لنگه کفش:

بهتر است بیش از زمان خواسته شده مکث نکنید وگرنه شک تان بیش تر و بیش تر می شود و ممکن است پاسخ تان را عوض کنید و اشتباه رخ دهد. مانند جواب تست های آزمون های کنکور و استخدامی! حسابی حواستان را جمع کنید!

.

.

جواب تست بینایی لنگه کفش

جواب تست بینایی لنگه کفش

1. توهم نوری چیست؟

در ادراک بصری، توهم نوری توهمی است که توسط سیستم بینایی ایجاد می‌شود و با یک ادراک بصری مشخص می‌شود که احتمالاً به نظر می‌رسد با واقعیت متفاوت است.

2. توهمات نوری چه می کنند؟

این توهمات نوری چشم، مغز و مهارت های استدلال شما را در معرض آزمایش قرار می دهند

3. توهم نوری چه مزایایی دارد؟

چشمان ما در تمام طول روز محرک های بصری زیادی را جذب می کنند و برای اطمینان از اینکه مغز ما با اطلاعات بصری بیش از حد پر نشده است، معمولاً از میانبرها استفاده می کنند، شکاف ها را پر می کنند یا بر اساس تجربیات گذشته ایده ایجاد می کنند. اغلب، این میانبرها به خوبی برای ما کار می کنند و ما متوجه آنها نمی شویم.

یک چالش بصری چیست؟

چالش بصری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های بصری یا بازی های فکری شناخته می شوند. البته همه آنها به یک اندازه سرگرم کننده هستند.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

 

اینارم ببین!

دیدت رو به چالش بکش و بگو کدوم یکی آرایشگر نیست؟

فقط یک چشم کنجکاو می تواند 6 اشتباه را پیدا کند!

کدوم ورزشکار متقلبه و دوپینگ کرده؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

دکمه بازگشت به بالا