فرهنگ و هنر

افشاگری شقایق نوروزی ترنگ سریال بیداری از آزار جنسی+ عکس

بیوگرافی شقایق نوروزی: این هنرمند با نام اصلی مرضیه نوروزی متولد سال ۱۳۶۳ در شهر شیراز بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. بازی او در نقش ترنگ سریال بیداری باعث شهرتش شد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی شقایق نوروزی و تصاویر جدیدش را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی شقایق نوروزی

شقایق نوروزی در رشته کارگردانی از دانشگاه سوره فارغ التحصیل می‌باشد. شقایق نوروزی در خانواده‌ای هنری بزرگ شده است و شقایق نوروزی با بازی در نقش ترنگ به دنیای سینما وارد شد. شقایق نوروزی بازیگری که بیشتر با نقش ترنگ در سریال بیداری او را به یاد داریم در حال حاضر در فرانسه زندگی می‌کند.

شقایق-نوروزی-5

بازی در سریال بیداری

نوروزی در سریال بیداری اولین کار هنری در بازیگری بود او در این سریال در نقش ترنگ بازی کرد و البته بعد این سریال این بازیگر خانم کم کار شد و سالهاست که از حوزه هنر بازیگری هیچ فعالیتی نداشت.

وقتی در تئاتر‌های مختلف دانشجویی بازی می‌کرد هیچ گاه فکرش را نمی‌کرد که روزی به عنوان یک بازیگر تلویزیونی معرفی شود و حتی شاید برایش عجیب بوده که در اولین تجربه تصویری اش، عهده دار نقش اول هم باشد. اما اتفاق و به قول خود او یک شانس باعث شد که بتواند یک تجربه دلپذیر را در سریال بیداری کسب کند. وی بازیگر نقش ترنگ در سریال بیداری بود.

بیوگرافی شقایق نوروزی 2

افشاگری از آزار جنسی

او در اسفند ۹۶ در مصاحبه در شبکه‌های ماهواره‌ای گفت در ۱۲ سالی که فعالیت هنری می‌کرده و مخصوصا در کار ابتدایی خود مورد آزار جنسی توسط مردان در عرصه هنر می‌شده و از یک باند سازمان یافته در این زمینه در عرصه هنر سخن گفت.

بیوگرافی شقایق نوروزی 3

فعالیت هنری

کار حرفه‌ای خود را با بهرام عظیم‌پور شروع کرد و در ادامهٔ فعالیت هنری خود با کارگردان‌هایی همچون آرش معیریان همکاری داشته‌است. وی در تئاتر هم فعالیت هنری داشته‌است.

فیلم‌شناسی

  • بیداری (۱۳۸۶)
  • شاید برای شما هم اتفاق بیفتد (۱۳۸۸)
  • سایه‌روشن (۱۳۹۰)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =

دکمه بازگشت به بالا