سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن گوسفند در میان چهره های بابانوئل، اثبات کنید که چشمان تیز مثل عقاب دارید!

آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند: پازل تصویری امروز یکی از پازل هایی است که می تواند دقت، تمرکز و قدرت بینایی شما را مورد ارزیابی قرار دهد. آیا می توانید گوسفندی که در میان چهره های متعدد بابانوئل، مخفی شده است را پیدا کنید؟ پازل تصویری امروز برای استراحت از روال روزانه شما ایده آل است. هدف این است که هر چه سریعتر گوسفندی را که در تصویر پنهان شده است را پیدا کنید. معمای تصویری امروز مربوط به چهره تعداد زیادی بابانوئل است. اگر با دقت نگاه کنید، متوجه یک گوسفند در این تصویر خواهید شد.

هدف از این تست تصویری یافتن گوسفند در کمتر از 6 ثانیه است و همین مسئله آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند را به یک راه عالی برای استراحت و در عین حال تحریک مهارت های مشاهده شما تبدیل می کند. برای پیدا کردن گوسفند تصویر، باید هر گوشه از تصویر را بررسی کنید و اشکالی را که پیدا می کنید مقایسه کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند همراه باشید. آیا می توانید گوسفند تصویر را در اسرع وقت و زمان مشخص شده پیدا کنید!؟

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر تارزان را پیدا کنید!

آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند

این چالش تصویری در صورت نیاز به استراحت، یک لحظه آرامش بخش را نوید می دهد. برای موفقیت در حل این معمای تصویری، به تمرکز و صبر نیاز دارید. در تئوری، بازی آسان به نظر می رسد، اما در عمل، دشوارتر است. برای پیدا کردن گوسفند، باید توجه زیادی داشته باشید و توهمات نوری را نادیده بگیرید.

به جزئیات تصویر دقت کنید و آن را با سایرین مقایسه کنید تا تفاوت ها را مشاهده کنید. همچنین باید به کلیت تصویر نگاه کنید تا هر گونه ناهماهنگی را که ممکن است شما را در جهت درست راهنمایی کند، مشاهده کنید. اگر بلافاصله گوسفند را پیدا نکردید، ناامید نشوید. در واقع، جستجوی شما ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. مکانی را پیدا کنید که بتوانید در آن حداکثر تمرکز را داشته باشید. اگر توانستید در زمان تعیین شده پاسخ مناسب را پیدا کنید به شما تبریک می گوئیم.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوش آتیش پاره ای بگو کدوم بچه مادرشو جگر خون کرده؟

آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند

اگر نتوانستید سگ ها را در آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند پیدا نکردید نگران نباشید. احتمالاً به تازگی از یک تمرین دقت و تمرکز خارج شده اید. این نوع تست تصویری می‌تواند یک چالش واقعی باشد و می‌تواند به تمرین زیادی نیاز داشته باشد، بنابراین از تست کردن پازل‌های تصویری ساده‌تر برای تقویت مهارت‌های خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه آدم خیلی باهوش و دقت نظر بالایی داری بگو کدوم آقا 2 تا آبجی داره؟

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند: اگر می خواهید پاسخ خود را تایید کنید، می توانید پاسخ را در تصویر زیر مشاهده کنید. اگر این تست تصویری را دوست داشتید، می توانید آن را با عزیزان، دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. این یک راه عالی برای گذراندن لحظاتی آرام در کنار هم است. همچنین می توانید توانایی های تصویری و فکری آنها را مورد آزمایش قرار دهید.

آزمون قدرت دید با شناسایی گوسفند-2

امیدوارم از آزمون تست بینایی یافتن راکون استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =

دکمه بازگشت به بالا