سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید!

آزمون قدرت دید با شناسایی چتر: ببینید آیا می توانید در این لیست تصاویر مربوط به آزمون قدرت دید با شناسایی چتر، در میان مجموعه ای از شتر مرغ ها یک چتر را پیدا کنید. برای خودتان وقت بگذارید و ببینید چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. پیدا کردن یک چتر در میان حجم انبوه شتر مرغ ها در کمتر از 7 ثانیه، چالشی است که نیاز به یک چشم تیزبین و رفلکس های سریع دارد. با مجله خبری اهل فان و آزمون قدرت دید با شناسایی چتر  همراه شوید.

این چالش بازی فکری توانایی شما را در شناسایی تفاوت های جزئی بین اشیا آزمایش می کند. این به تمرین مغز شما کمک می کند زیرا شما را تشویق می کند تا به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. این کار از شما می‌خواهد به دنبال نشانه‌های تصویری باشید که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال، با تمرین، می‌توانید موارد عجیب و غریب را سریع‌تر شناسایی کنید. این نوع چالش می تواند به تقویت مهارت های شما در تشخیص الگو، حل مسئله و تصمیم گیری سریع کمک کند.

این مطلب هم جالبه: شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش

آزمون قدرت دید با شناسایی چتر

خود را با 7 ثانیه به چالش بکشید و یکی از آنها را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این شانس شما برای اثبات این است که می توانید شانس را شکست دهید! فقط 6 درصد از مردم می توانند 7 ثانیه را پشت سر بگذارند و چالش عجیب و غریب را پیدا کنند. آیا می توانید چتر سیاه را در میان شتر مرغ هایی که هم رنگ چتر هستند را شناسایی کنید. مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که برای قرار گرفتن در میان 6 درصد برتر احتیاج است را دارید یا خیر!؟

با این حال، همانطور که این چالش نشان می دهد، توانایی تمرکز و مشاهده جزئیات جزئی در مدت زمان کوتاه یک مهارت ارزشمند است. این نیاز به تمرکز و توانایی رمزگشایی سریع ویژگی هایی دارد که یک شی را از بقیه متمایز می کند. این مهارتی است که می‌توان آن را در طول زمان و با تمرین تقویت و بهبود بخشید، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ ممکن است کمی کار لازم باشد، اما با فداکاری ممکن است بتوانید به 6 درصدی بپیوندید که می‌توانند چالش 7 ثانیه را شکست دهند.

این مطلب هم جالبه: تست شخصیت نماد خوش بینی یا بدبینی!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

آزمون قدرت دید با شناسایی چتر-1

.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی چتر

آیا موفق به حل معما شده اید یا خیر؟ بازی های عجیب و غریب یک راه عالی برای تمرین مغز و تقویت مهارت های مشاهده ای شما هستند. برای موفقیت در آنها، با صرف زمان و مشاهده دقیق همه گزینه ها شروع کنید. شباهت ها یا تفاوت های بین آنها را یادداشت کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برجسته است.

زمانی که احساس کردید اطلاعات کافی جمع آوری کرده اید، گزینه های خود را محدود کنید و حدس درستی بزنید. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، درک بهتری از الگوهای پشت این بازی ها نیز خواهید داشت که حل آنها را آسان تر می کند.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون قدرت دید با شناسایی چتر: به شما تبریک می گویم اگر شما یکی از 6 درصد افرادی بودید که توانستند 7 ثانیه آزمون قدرت دید با شناسایی چتر را شکست دهند و چالش های عجیب و غریب را پیدا کنند! تصویر زیر با راه حل است. دوستان خود را به چالش بکشید و این بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

این مطلب هم جالبه: تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

آزمون قدرت دید با شناسایی چتر-2

امیدوارم از آزمون قدرت دید با شناسایی چتر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید.

در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

اگه ضریب هوشی بالایی داشته باشی فقط می تونی فرد چپ دست رو شناسایی کنی!

باهوشا جواب بدن: با شش عدد چوب کبریت 4 تا مثلث بسازید!

باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا