سرگرمیتست هوش

آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: تیزبینی‌ات رو با پیدا کردن انسان شبیه سازی شده امتحان کن!

آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده : سوالات هوش و معماهای تصویری به جز جدایی ناپذیر بخش سرگرمی شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. بواقع نیاز روزمره ما باعث شده که این نوع از مطالب طرفداران زیادی داشته باشد. در کنار پر کردن اوقات فراغت، بسیاری از ما نیاز داریم که مغز خود را ورزش دهیم. به باور محققان، روزانه تنها 5 دقیقه مطالعه و همچنین توجه به بازی های فکری می تواند مغز ما را فعال نگه داشتن و از آسیب های دوران پیری همچون آلزایمر و فراموشی جلوگیری کند.

سوالی که در آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده با آن روبرو هستید، قطعا سلول های خاکستری مغز شما را حسابی وادار به فعالیت خواهد کرد. این سوال آنقدر چالش برانگیز است که سازنده آن مدعی شده است که از هر 5 نفر تنها دو نفر قادر هستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه این معمای تصویری را حل کنند. با مجله سرگرمی اهل فان و آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده همراه باشید.

آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده

این مطلب می تواند بیشتر از آنکه یک آزمون و یا سوال هوش باشد یک آزمون جدی برای شناخت قدرت مهارت های شناختی شما به ویژه تیزبینی شماست. شما با کمک جزئیات و برخی نشانه می توانید این معما را حل کنید. تمام جزئیات در تصویر قابل مشاهده است و اگر دقت نظر و تمرکز شما در حد خوبی باشد به آسانی خواهید توانست بر آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده غلبه کنید. اما سوال چیست؟ این آزمون از شما چه می خواهد؟

شما در تصویر آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده با تصویری روبرو هستید که دو فرد در آن حضور دارند. یک مرد و یک زن. آنها مشغول صرف شام هستند و این طور که در تصویر مشخص است، مرد در حال دادن پیشنهاد ازدواج به زن تصویر است.

شما باید با دقت این تصویر را مشاهده کنید و تمام زوایا و جزئیات تصویر را تحلیل کنید تا در نهایت به پاسخ دست پیدا کنید. بر اساس شواهد کدامیک از افراد تصویر شبیه سازی شده هستند؟ به یاد داشته باشید که به هر جزئیاتی دقت کنید و فراموش نکنید که برای ارائه پاسخ تنها 7 ثانیه فرصت دارید. تصویر را می بینیم.

آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده

اگر تا همین لحظه نیز به دنبال پاسخ هستید، باید ب شما تبریک بگوئیم. شما فارغ از اینکه پاسخ سوال را پیدا کرده یا نکرده اید، برنده واقعی هستید. شما توانستید مغز و ذهن خود را درگیر و وادار به فعالیت مثبت کنید. مطمئن باشید انجام چنین بازی هایی در بلند مدت شما را نکته سنج تر و دقیق تر خواهد کرد. بدون آنکه خود متوجه باشید. اگر تمایل داشته باشید می توانید به بالا برگشته و باز شانس خود را برای پیدا کردن جواب امتحان کنید. در غیر این صورت برای دیدن جواب به پایین صفحه مراجعه کنید

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: پاسخ های متفاوتی را با توجه به نشانه ها می توان ارائه کرد. برخی تنها به زن تصویر به عنوان فرد شبیه سازی شده اشاره کرده اند. آنهم به دلیل تفاوت رنگ دو چشم وی. برخی دیگر مرد تصویر را هم شبیه سازی شده معرفی کرده اند. باز هم به خاطر تفاوت رنگ چشم وی با تفاوت رنگ چشم مرد درون قاب عکس. اما خوب واقعا مشخص نیست که مرد قاب عکس همین فرد است. لذا می توان گفت زن تصویر یک انسان شبیه سازی شده است.

پاسخ آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده

امیدوارم از آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اینارم ببین:

تست بینایی با آهو: یک تیزبین آهوهای مخفی را در 8 ثانیه پیدا می‌کند!

آزمون هوش معلم مرده؛کدام معلم مرده است و دیگر زنده نمی باشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یک =

دکمه بازگشت به بالا