سرگرمیتست بینایی

در یک نگاه تشخیص بده شوهر زن باردار کدومه؟ خیلیا اشتباه کردن!

آزمون شناخت همسر زن باردار: شاید برایتان عجیب باشد، اما این سوال تصویری پس از آنکه در فیس بوک منتشر شد، عده زیادی را گیج کرد!؟ بیشتر افراد شرکت کننده در آزمون شناخت همسر زن باردار، به دنبال نشانه های همسر زن باردار در تصویر بودند، اما با جستجوی بیشتر ناامیدتر می شدند. لذا این افراد در بخش نظرات نوشته بودند که این معمای تصویری یکی از پیچیده ترین و چالشی ترین آزمون های تصویری است.

این مطلب هم جالبه: اگر ببرهای مخفی در تصویر را پیدا کنید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

بر همین اساس مجله اینترنتی گفتنی تصمیم گرفت تا با انتشار آزمون شناخت همسر زن باردار، سطح هوش و درک مخاطبان خود را مورد ارزیابی قرار دهد. لذا شما اگر فکر می کنید در حل آزمون ها و چالش ها تصویری نابغه اید؟  اگر احساس می کنید که مهارت های شناختی و قوه فهم و ادراک بالا دارید؟ نباید این آزمون را از دست بدهید. این آزمون به آسانی می تواند سطح ادراک و قوه شناسایی شما را مورد آزمایش قرار دهد. پس با آزمون شناخت همسر زن باردار و مجله اهل فان همراه باشید.

ماموریت امروز شما آسان به نظر می رسد. در تصویر زیر شما با یک زن باردار روبه رو هستید که در کنارش 2 مرد حضور دارند، یکی از این آقایان شوهر زن باردار و دیگری برادر او است، به نظر شما کدام یکی همسر زن باردار است؟

برای حل این آزمون شما تنها 10 ثانیه فرصت دارید. اکنون که تصویر را با شما به اشتراک می گذاریم زمان شما آغاز می شود.

آزمون شناخت همسر زن باردار-1

این مطلب را هم بخوانید: حدس کلمه با ایموجی: باید خیلی خلاق باشی بفهمی چه کلمه ای میشه!

 

.

.

.

.

.

.

.

چطور گذشت؟ ایا توانستید همسر زن باردار را شناسایی کنید؟ اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بهتر است بیشتر تلاش کنید. تلاش بیشتر به معنای فعالیت بیشتر مغز است و ما مطمئن هستیم با افزایش فعالیت مغز، سطح توانائی های شناختی شما نیز افزایش پیدا می کند.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت همسر زن باردار:

اگر به چهره زن نگاه میکنید متوجه وجود چشم های سبزش می شوید و مردی که دستان وی را گرفته نیز دارای چشمان سبز می باشد که با توجه به نوع خاص این رنگ میتوان گفت این دو خواهر و برادر دوقولو می باشند که پس از مدتها یکدیگر را دیده اند،مردی که گل دارد شوهر واقعی زن می باشد که با گل خریدنش یک تیر دونشان کرده هم به نوعی به استقبال برادر زنش رفته و هم باعث شادی و خوشحالی زنش گردیده است.

آزمون شناخت همسر زن باردار-2

 

آیا آزمون شناخت همسر زن باردار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به گفتنی و بخش سرگرمی سایت سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این مطالب هم جالبه:

در نگاه اول در تصویر چی دیدی تا بگم آدم برونگرا هستی یا درونگرا و خجالتی!؟

آیا می توانید در 8 ثانیه تفاوت های بین دو تصویر دخترک را پیدا کنید!؟

چیستان: یک دانه در کنج، یک دانه در خانه، هیچ در اتاق، و دو تا در دندان. آن چیست؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا